Testovanie obohateného mliečneho nápoja Sunar Gravimilk určeného pre mamičky

Mamičky mohli otestovať nápoj Sunar Gravimilk vhodný pre budúce mamičky či mamičky, ktoré dojčia. Testovania sa zúčastnilo celkovo 50 mamičiek a tu sú výsledky.

Prečo sú vitamíny a minerály dôležité?

Tehotenstvo, pôrod a obdobie dojčenia sú krásnym, ale náročným obdobím. Vo vašom tele sa odohráva mnoho zmien, ktoré mu dajú poriadne zabrať. Aby ste sa cítili fit a mali dostatok energie, mali by ste prispôsobiť svoj jedálniček a dodržiavať pravidelný prísun vitamínov, minerálnych látok a ďalších potrebných živín. Lenže toto nie je v dnešnej hektickej dobe také ľahké, ako sa zdá. S lahodným nápojom Sunar Gravimilk tak v jednej rýchlej svačinke doplníte potrebné vitamíny a minerály a ešte vám to bude náramne chutiť.

Sunar Gravimilk

Je obohatený mliečny nápoj pre plánované tehotenstvo, tehotné a dojčiace mamičky. Obsahuje dôležité látky pre mamičku v objeme 20 % z odporúčaného denného príjmu. Nechýba kyselina listová, jód, železo, vitamín B2 (riboflavín) a C, omega-3 mastné kyseliny DHA a tiež dôležitý horčík.

Sunar Gravimilk si môžete vychutnať v troch lahodných príchutiach – vanilka, čokoláda a najnovšie i banán. Novinkou je aj zníženie obsahu cukru o 13 %, vďaka čomu je nápoj menej sladký.

Ako chutil mamičkám banánový nápoj Sunar Gravimilk?

Reakcie mamičiek

Mamička Lucia: Sama som očakávala, akú chuť bude mať Sunar, banánová príchuť ma len potešila. Osobne som preferovala nápoj zo 4 lyžíc, čím bola chuť plnšia a mala som pocit, že spĺňa pojem banánové mlieko.

 

 

Mamička Katka: Sunar som si okamžite urobila a milo ma prekvapila vôňa a chuť banánov. Tak isto sa mi veľmi páči, že nie je veľmi sladký čoho som sa na základe tej vône obávala.

 

 

 

Mamička Michaela: Doma mám od vás banánové (teda už nemám) a je omnoho chutnejšie ako vanilkové. Ja som si ho zakúpila ako rýchle “medzijedlo” medzi dojčením. Teraz, keď už dojčenie pre nás, bohužiaľ, skončilo, mám to ako náhradu večere pri zhadzovaní kilečiek 😉 takže ma mnohostranné využitie. No ešte jedna rada, lepšie ako vo vode chutí v mlieku mňaaaaam

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe