Testujte MARŤANKOV ® PROimun Akut

Na jednej strane socializácia detí v kolektíve pomáha budovať imunitu, na druhej strane, často práve deti vo veku od 3 rokov bývajú často chorľavé, alebo prechladnuté. Každá mamička si potom robí starosti o zdravie svojho dieťaťa a neteší ju ani skutočnosť, že nemá možnosť  normálne sa zaradiť do pracovného života. Aktuálne je síce doba koronová, deti toľko v škôlkach nie sú, ale aj toto obdobie dáva zabrať detskej imunite, rovnako ako aj chystaný návrat do škôlok. V tomto čase je vhodné na podporu imunity užívať MARŤANKOV ® PROimun Akut.

Ak sa dieťa necíti dobre a začne mať prvé príznaky ochorenia, nachladnutia, soplíkov, netreba ich podceniť, aby neprerástli do vážnejších ťažkostí, kedy už bude nutné navštíviť lekára. Práve v tomto počiatočnom období je dobré mať poruke účinný výživový doplnok – malinový nápoj na podporu imunity –  MARŤANKOV ® PROimun Akut.

MARŤANKOVIA ® PROimun Akut

MARŤANKOVIA ® PROimun Akut

MARŤANKOVIA ® PROimun Akut boli vyvinutí v spolupráci s odborníkmi v pediatrii na podporu imunity detí v prvých dňoch nachladnutia. Minimálne jedno balenie, teda 5 rozpustných instantných vrecúšok, by mala mať doma každá mamička, keď potrebuje konať rýchlo. Sú bez farbív, konzervačných látok a cukru.

Čím je výnimočný obsah MARŤANKOV ® PROimun Akut?

obsahuje:

 • vysoké dávky betaglukánu, zinku a vitamínu C na podporu imunity
 • prírodný výťažok z bazy čiernej – na podporu zdravia dýchacích ciest a funkciu imunitného systému
 • výťažok z medovky lekárskej – upokojuje dýchacie cesty, podporuje zdravie
 • prírodné esenciálne oleje – sú účinnými animikrobiálnymi prípravkami pre ľahšie dýchanie
 • vitamín C a zinok – prispievajú k správnej funkcii imunitného systému a vo vzájomnej synergií majú vysoký antioxidačný účinok.

Ak chcete testovať MARŤANKOV ® PROimun Akut, je potrebné:

 • byť registrovanou členkou www.klub.happybaby.sk a mať kompletne vyplnený profil
 • byť mamičkou dieťatka vo veku 3 – 12 rokov
 • po ukončení používania produktu – vyplniť formulár na testovaný produkt
 • počas používania produktu – podávať priebežné info o skúšaní produktu zdieľaním na FB stránke HappyBabySk a v skupinke Mamičky Happy Baby

Podmienky vyskúšania produktu

 • testovania produktu sa môže zúčastniť iba mamička registrovaná v Klube Happy Baby, registrovať sa môžete na www.klub.happybaby.sk
 • vybrané mamičky budú kontaktované prostredníctvom emailu, alebo telefónu do 10. 02. 2021
  Kvôli bližším informáciám o podmienkach a termínoch si prečítajte, prosím, pravidlá.

Približne do 30 dní od obdržania produktu vám bude zaslaný email s odkazom na dotazníky, ktoré je potrebné, aby ste vyplnili.  Pokiaľ tak neurobíte do 14 dní, budete vyradená z testovania a prídete tak aj o možnosť zúčastniť sa ďalších testovaní.

Pre testovanie produktu budeme potrebovať vyplnenie vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na spomenuté účely. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť vaše osobné údaje použiť a zaradiť vás do skúšania produktu. Nemajte obavy – vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom vašich osobných údajov je: PROSAM spol. s r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: [email protected] (ďalej len „PROSAM“).

MARŤANKOVIA ® PROimun Akut

MARŤANKOVIA ® PROimun Akut

Hľadáme 20 mamičiek na testovanie MARŤANKOV ® PROimun Akut, ktoré majú dieťa vo veku 3 – 12 rokov a chcú vyskúšať účinok tohto produktu pre deti.

Ak sa chcete uchádzať o testovanie, vyplňte, prosím, nasledovné otázky:

Zdieľajte
Multi-MamMulti-Mamreklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe