Testujte s nami kozmetiku značky Mustela

Francúzska kozmetika Mustela je skvelou voľbou pre vaše malé deti. Ponúka široké spektrum kozmetiky vhodnej pre rôzne typy pokožky detí.

Poznáte Mustelu?

Pre mamičky, ktoré zatiaľ nemali možnosť vyskúšať kozmetiku na vlastnej koži, prinášame krátke zhrnutie. Mustela vyrába šetrné prípravky pre deti a ich mamičky. Hodí sa aj pre tú najcitlivejšiu pokožku a vlásky, a dokáže si poradiť s rôznymi kožnými neplechami.

Precitlivená, suchá alebo atopická koža je veľmi náchylná. Vybrať pre ňu vhodnú kozmetiku nie je vôbec jednoduché a zvyčajne trvá dlho, kým nájdete vhodný produkt.

Systematickým testovaním pod dermatologickým alebo pediatrickým dohľadom sa rodí krásna hypoalergénna kozmetika obsahujúca v priemeru viac než 95 % prírodných zložiek. Ich podiel navyše neustále stúpa.  Ponuka značky Musela obsahuje aj prípravky pre mamičky, ktoré môžu bezpečne používať v priebehu celého tehotenstva aj po narodení bábätka.

Mustela myslí na prírodu

Ochrana prírody a životného prostredia je pre túto kozmetickú firmu veľmi dôležitá. Pracujú na stále sa zvyšujúcom podieli prírodných zložiek od zodpovedných dodávateľov. Navyše sa snaží minimalizovať dopad svojich výrobkov na životné prostredie. Čo to znamená v praxi?

  • Všetky obaly sú recyklovateľné,
  • kartóny vyrábajú z papiera z udržateľne obhospodarovaných lesov,
  • použitý atrament je vyrobený na báze rastlinných olejov,
  • všetky prípravky sú biologicky rozložiteľné.

Testujte s námi kosmetiku značky Mustela 2

Ste tá pravá?

Na jeseň má pokožka každej z nás sklon k vysúšaniu, nie je to inak ani u našich detí. Od narodenia približne do dvoch rokov je detská kože zraniteľná. Nedostatočná kožná bariéra nedokáže poskytnúť dostatočnú ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Vysušené alebo zhrubnuté miesta, šupinky na koži, to sú najčastejšie prejavy prirodzene suchej kože. Potrebuje väčšiu ochranu a hydratáciu. Doprajte vášmu dieťatku špeciálnu starostlivosť.

Hľadáme 10 mamičiek, ktorých dieťatko má suchú pokožku, alebo pokožku so sklonom k vysúšaniu. Otestujte prírodnú hypoalergénnu francúzsku kozmetiku Mustela na vlastnej koži.

dítě v listí

Čo budú mamičky testovať?

Vybrané mamičky sa môžu tešiť na 5 produktov značky Mustela.

Mustela Olej do kúpeľa na suchú pokožku– vyživuje kožu a zabraňuje jej vysúšaniu pri kúpaní. Patentovaný prírodný avokádový olej a prírodná zložka Avocado Perseose pomáhajú zachovať prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Glycerín na báze rastlín hydratuje pokožku a mierne povrchovo aktívne látky jemne čistí a zabraňuje vysúšaniu pokožky. Olejová textúra zjemňuje pokožku a dobre sa rozpúšta vo vode. Neobsahuje mydlo. Vhodný pre deti už od narodenia.

Mustela Vyživujúce telové mlieko obohatené o cold cream na suchú pokožku – okamžite vyživuje a hydratuje suchú pokožku, obnovuje kožnú bariéru a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi. Vďaka jedinečnému patentovanému prírodnému zloženiu obsahujúcemu Avocado Perseose uchováva zásoby kmeňových buniek. Preukázaná účinnosť na patentovanej koži STELASKIN pre suchú pokožku, model detskej epidermis rekonštruovanej v laboratóriu. Vhodné pre deti už od narodenia.

Mustela Vyživujúca tyčinka obohatená o cold cream na suchú pokožku – vyživuje a poskytuje ochranu častiam tela náchylným na vysúšanie, ako sú pery a tvár. Jedinečný vyživujúci komplex. Patentovaná prírodná zložka Avocado Perseose chráni kožnú bariéru, ceramidy a cold cream pomáhajú zachovať prirodzenú bariéru pokožky. Bambucké maslo a Bisabolol zjemňujú a ukľudňujú podráždené miesta.

Mustela Balzám pre kľudnejší spánok – víťaz najobľúbenejší výrobok prvého testovania medzi mamičkami Happy Baby. Balzám pre kľudnejší spánok s výtažkami z medu a osvežujúcou vôňou borovice. Ukľudňuje a hydratuje pokožku. Podporuje pohodlie a relaxáciu vášho dieťatka už od narodenia.

Mustela Krém proti zapareninám pri prebaľovaní – hodí sa ako prevencia proti zapareninám pri každom prebaľovaní. Už po prvej aplikácii ukľudňuje začervenanú pokožku a dlhodobo chráni kožnú bariéru. Obsahuje 98 % prírodných zložiek.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Výber do testovania skončil. Mamičky sme vybrali.

Zdieľajte
BIFIBABY-banner v článkuBIFIBABY-banner v článkureklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe