Testujte s nami produkty Dr. Brown’s pre deti od 6 mesiacov

Doba, kedy si vaše dieťatko vystačilo s mliekom, pomaly končí. Rastie tu malý človiečik, ktorý objavuje svet. Nové veci, nové príkrmy, nové chute… Nie je náhoda, že produktom Dr. Brown’s veria mamičky po celom svete. Prémiová kvalita, ocenenie odborníkmi aj samotnými mamičkami. Poďte s nami otestovať výrobky pre deti od 6 mesiacov.

O Dr.Brown’s

Značka Dr. Brown’s prináša riešenie nie len pri problémoch s krmením vášho dieťatka, bolesťami bruška a kolikami. Stojí po vašom boku a pomáha dieťatku objavovať svet. Potreby pre zdravé stravovanie, pomoc s prerezávaním prvých zúbkov, fľaše a hrnčeky, uľahčujúce prechod k bežnému hrnčeku – nechajte vaše malé dieťa, aby bolo samostatné. Značke Dr. Brown’s záleží na zdraví mamičiek a ich detí, aj preto sa stali voľbou č. 1 pre mamičky v USA a Veľkej Británii.

Ste tá pravá?

Hľadáme mamičky s dieťatkom vo veku od 6 mesiacov, ktoré už konzumuje prvé príkrmy, pije tekutiny z fľaše (mlieko, vodu, čaj) a prerezávajú sa mu prvé zúbky. 

Čo budú mamičky testovať?

Vybraté mamičky sa môžu tešiť na 5 produktov značky Dr. Brown’s v celkovej hodnote 40 Eur:

Dr. Brown’s Hrnček Cheers 200 ml – Už žiadne kvapky, žiadne rozlievanie. Vaše maličké nemusí hľadať správny okraj, z ktorého sa napije. Prvý prechodový hrnček bez náustku podporí vaše dieťatko v samostatnosti.

Cumlík na kŕmenie – Nechajte svoje dieťatko bezpečne objavovať nové chute. Malé otvory prepustia len také množstvo, ktoré je dieťa schopné samo zjesť. Ľahké umytie pod tečúcou vodou.

Ortodontický svietiaci cumlík PreVent 6–12 M – Patentovaný design cumlíku s kanálikom bol navrhnutý v spolupráci s detskými zubnými lekármi. Cumlík je vytvarovaný špeciálne pre ústa bábätka. Kanálik pomáha znižovať tlak v ústach počas sania a tlak v oblasti podzubia. Predchádza problémom ako je napríklad krivý skus. Mäkký cumlík sa počas sania rozširuje. V tme svieti, takže už nemusíte v noci s baterkou hľadať cumlík.

Dr. Brown´s Hryzadlo Nawgum – zelený kaktus – Hryzadlo pre každý rastúci zúbok. Tvar kaktusu slúži ako podporná pomoc pre zmyslové potreby detí.  Stred hryzadla upokojuje predné zúbky, ľavé rameno masíruje stoličky, pravé rameno ukľudňuje ďasná. Vyrobené pre bezpečné dosiahnutie všetkých častí v ústach dieťaťa.

Dr. Browns Podbradník s hryzadlom – Udržať v suchu dieťa, ktorému sa prerezávajú zuby už nie je nemožné. Jednoducho pripevnite hryzadlo k podbradníku a nechajte svoje maličké objavovať svet. Podbradník zachytí sliny dieťatka a udrží jeho oblečenie čisté a suché. Podbradník má nastaviteľnú veľkosť a je vyrobený zo savej bavlny a mäkkého flísu. Bez obáv ho môžete vyprať v práčke.

Pořadí: 0 / 0
vstúpiť do galérie

 

Vyplňte náš dotazník, aby ste sa mohli testovania zúčastniť.

AKÉ SÚ PODMIENKY TESTOVANIA?

Testovania sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť testovať získa prvých 100 mamičiek, ktoré vyplnia formulár. Možnosť vyplniť formulár a zúčastniť sa tak testovania máte od 31. 10. do 14. 11. 2019.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výberu do testovania budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia náboru prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na účasť v testovaní. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel testovania alebo snahy o zaslanie viac odpovedí do testovania bude mamička z testovania vyradená.

Pre účasť v testovaní budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v testovaní a predanie testovacích produktov. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do testovania. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe