Testujte s nami produkty od značky Dr. Brown’s

Každá mamička chce dať svojmu dieťatku len to najlepšie. Môže sa stať, že nie vždy pôjde všetko podľa našich predstáv. Prémiová značka Dr. Brown’s ponúka všetko potrebné pre deti aj mamičky. Právom sa v minulom roku stala víťazom Voľby mamičiek. Prémiová kvalita, klinické štúdie a predovšetkým spokojné mamičky aj bábätká po celom svete hovoria za všetko. Vy teraz máte jedinečnú možnosť zapojiť sa do testovania tejto značky. 

O Dr.Brown’s

Značka Dr. Brown’s prináša riešenie pri problémoch s kŕmením, bruškom vášho bábätka, detskými kolikami či prerezávaním zúbkov. Sklenené anti-kolikové fľaše a cumlíky na redukciu kolikových stavov. Potreby pre zdravé stravovanie, pre zachovanie vitamínov v materskom a inom mlieku, pomôcky uľahčujúce prerezávanie zúbkov a mnoho ďalších. Značke Dr. Brown’s záleží na zdraví mamičiek a ich detí, ponúka riešenie na mnoho problémov, a jej produktom veria ženy po celom svete.

Ste tá pravá?

Hľadáme mamičky s novorodencom do 4 mesiacov veku, ktorý má problémy s bolesťami bruška, kolikami, odgrgnutím, nafúknutým bruškom, a mamička z nejakého zdravotného dôvodu nemôže dojčiť. 

Mamička s bábätkom a fľaškou

Čo budú mamičky testovať?

Vybrané mamičky sa môžu tešiť na 7 produktov značky Dr. Brown’s v celkovej hodnote 51 €.

Dr. Browns Advantage cum 0-6m 2ks modrý/zelený – Cumlík Advantage vďaka úplne symetrickému tvaru bráni nesprávnemu umiestneniu cumlíka v ústach aj pri pretáčaní. Priedušný, otvorený štít cumlíka minimalizuje podráždenie pokožky. Tvar cumlíka umožňuje sať obojstranne. Ideálne sedí v ústach dieťatka. BPAfree. 

Dr. Browns fľaša Options + Wide Neck SKLO 270ml – Táto dojčenská fľaška, navrhnutá lekárom, Vám prináša unikátny patentovaný systém optimálneho prisávania vzduchu, ktorý výrazne znižuje výskyt bolesti brucha, zvracania, odgrgávania a nafukovania. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v materskom mlieku alebo v inej tekutine. Nedochádza k tvorbe vákua, čo napomáha eliminovať nepríjemný vnútroušný tlak. Svojím tvarom veľmi dobre imituje dojčenie a je ideálna na podávanie materského mlieka alebo inej tekutiny.  Dr.Brown’s cumlíky sú z veľmi mäkkého, vysokokvalitného silikónu. Jednotlivé druhy sa odlišujú v prietoku. POUŽITIE S VENTILOM AJ BEZ VENTILU. Redukuje výskyt koliky, grganie, zvracanie a nadúvanie vďaka zníženému negatívnemu tlaku a nižšiemu vznikaniu vzduchových bublín. Pomáha zachovávať vitamíny C, A, E vďaka preukázane nižšej oxidácii. 

Dr. Browns Fresh First cumeľ na kŕmenie – Bezpečné a jednoduché kŕmenie dieťaťa. 100% silikónový cumeľ. Ponúknite dieťaťu nové chute! Malé dierky prepúšťajú len také množstvo stravy, ktoré je dieťa schopné bezpečne konzumovať samé.  Je vhodná najmä pri prechode z tekutej stravy na pevnú. Jednoduché čistenie pod tečúcou vodou.                                                                                                                                                                                     

Dr. Brown´s  Cumlíky Options + WN fľaša Level-2 2ks – Cumlík v tvare prsnej bradavky pre prirodzenejšie kŕmenie. Tieto cumlíky boli navrhnuté výhradne pre dojčenské fľašky Dr.Brown’s options+. Iné cumlíky nemusia správne fungovať a ich použitie pri kŕmení dieťaťa môže viesť k ťažkostiam. 

Dr. Browns Hryzadlo Cumlík – Masíruje boľavé ďasná a zmierňuje tlak v ústach vznikajúci počas prerezávania sa zúbkov. Navrhnuté detským zubným lekárom na bezpečné zmiernenie bolesti počas prerezávania sa zúbkov. Podporuje vyvíjanie čeľusti dieťaťa v období, keď dieťa začína hrýzť, žuť a rozprávať. Ľahké uchopenie malými rúčkami. Ideálne na predné aj zadné   prerezávajúce sa zúbky.                                                                                                                                                                                                  

Dr. Browns Podbradník s hryzadlom – Podbradník udržuje dieťatko, ktorému sa prerezávajú zúbky v suchu. Pripevnite hryzadlo k podbradníku, aby zachytával a sal slinky dieťatka. Vyrobené z dobre savej bavlny a mäkkého flísu. Nastaviteľná veľkosť. BPA free, 100% silikón. Kompatibilný skoro so všetkými cumlíkmi. Možné prať v pračke.                                                                                                                                                                                               

Dr. Brown´s  fľaša Options+Wide Neck  270 ml – Táto dojčenská fľaška, navrhnutá lekárom, Vám prináša unikátny patentovaný systém optimálneho prisávania vzduchu, ktorý výrazne znižuje výskyt bolesti brucha, zvracania, odgrgávania a nafukovania. Vnútorný prietokový ventil zabraňuje tvorbe vzduchových bublín v materskom mlieku alebo v inej tekutine. Nedochádza k tvorbe vákua, čo napomáha eliminovať nepríjemný vnútroušný tlak. Svojím tvarom veľmi dobre imituje dojčenie a je ideálna na podávanie materského mlieka alebo inej tekutiny. Dr.Brown’s cumlíky sú z veľmi mäkkého, vysokokvalitného silikónu. Jednotlivé druhy sa odlišujú v prietoku. POUŽITIE S VENTILOM AJ BEZ VENTILU. Redukuje výskyt koliky, grganie, zvracanie a nadúvanie vďaka zníženému negatívnemu tlaku a nižšiemu vznikaniu vzduchových bublín. Pomáha zachovávať vitamíny C, A, E vďaka preukázane nižšej oxidácii. 

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Výber do testovania bol ukončený!

Zdieľajte
reklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe