Trpíte diskomfortom v tehotenstve? Poďte s nami testovať Antimetil

Prvé mesiace tehotenstva vás môže potrápiť tehotenský diskomfort. Nie ste v tom však sama. Diskomfort v tehotenstve trápi až 70 % žien. Aj kvôli nemu žena zistí, že bude nastávajúcou mamičkou. V dôsledku veľkých hormonálnych zmien sa môžu objaviť mdloby, žalúdok ako na vode alebo zvracanie. Dobrá správa je, že po prvom trimestri tieto nepríjemnosti väčšinou zmiznú.

Nemusíte však trpieť, kým spomínané tehotenské problémy samé nezmiznú. Vyskúšajte, rovnako ako aj iné mamičky, Antimetil. Tento výživový doplnok rastlinného pôvodu prispieva k normálnemu fungovaniu trávenia.

Prečo je tehotným ženám zle?

Tehotenský diskomfort je označenie stavu, kedy je vám zle už len pri pohľade na pohár s vodou, alebo keď zacítite predtým obľúbené jedlo. Tieto tehotenské problémy mávajú u žien rôzny priebeh, ak máte šťastie, vyhnú sa vám úplne. Niektoré nastávajúce mamičky mávajú žalúdok ako na vode iba zrána, iné trpia v priebehu celého dňa. Pokiaľ opakovane zvraciate a máte neustále pocit, že v sebe nič neudržíte, obráťte sa na lekára. Existujú lieky, ktoré dokážu zabrániť vzniku zvracania.

Dôvodov, prečo je vám zle, je hneď niekoľko. Hormonálne zmeny sú pre vaše telo úplne nové a musí sa s nimi naučiť vyrovnať. Organizmus odteraz pracuje za dvoch. Váš žalúdok viac trávi, produkuje viac žalúdočných štiav a vy ste neustále prekyslená.

Dobrá správa je, že vo väčšine prípadov odoznie na konci prvého trimestra.

Těhotná maminka s bolestmi

Zázrak menom zázvor

Zazvor prispieva k normálnemu fungovaniu trávenia. Môžete ho kúpiť čerstvý v obchode – urobiť si z neho čaj, keksíky, pridať do pokrmov, alebo vyskúšať zázvorové lízatká. Pozor na nadmernú konzumáciu. Zázvor zvyšuje prekrvenie.

Ak teda nie ste priaznivcom štipľavej zázvorovej chuti, nevešajte hlavu. Suchý zázvorový extrakt v tabletkách Antimetil má neutrálnu chuť a môžete ho užívať už od prvého mesiaca tehotenstva.

Čo budú mamičky testovať?

Bylinný doplnok stravy Antimetil, ktorý prispieva k normálnemu fungovaniu trávenia. Obsahuje totiž štandardizovaný extrakt zo zázvoru v unikátnej koncentrácii 10 % derivátov gingerolu. Je tak
10-krát koncentrovanejší než tradičný zázvorový prášok.

Malé tabletky Antimetil s neutrálnou príchuťou pre ľahké prehĺtanie môžete použiť:

 • pri diskomforte v tehotenstve – od prvého mesiaca tehotenstva
 • pri cestovnom diskomforte – pri cestovaní autom, autobusom, vlakom, loďou alebo lietadlom
 • po prejedení sa

Výber do testovania skončil!

Zdieľajte
BIFIBABY-banner v článkuBIFIBABY-banner v článkureklama
 1. Katarína U.

  Dobrý den, aktuálne testujem antimetil. Mám za sebou už niekoľko tehotenstiev, no zatiaľ nikdy mi nebolo zle. Hľadala som niečo, čo mi pomôže, aby som sa dokázala vôbec najesť. A pani poštárka zazvonila pri dverách s obálkou…. Antimetil…. V jednoduchosti – ďakujem Vám, prežila som, najedla som sa konečne, preto vrelo odporúčam.

  1. mamička Vlasta

   Veľmi ďakujeme za recenziu a postrehy. Teší nás, že sme vám takto pomohli a že máme aj spätnú informáciu pre mamičky 🙂

 2. barborka5795@gmail.com

  dobrý deň bolo mi ctou testovať Antimetil počas tehotenstva
  mala som problem z ranou nevolnostou , palením žahy .
  a mne tabletky veľmi pomohi dosť mi ulavilo za mňa možem len odporučiť
  Ďakujem že som sa mohla zúčastniť testovania

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe