Trpíte nevoľnosťou či nadúvaním v tehotenstve? Poďte s nami testovať Antimetil

Prvé mesiace tehotenstva vás môže potrápiť tehotenská nevoľnosť. Nie ste v tom však sama. Tehotenská nevoľnosť trápi až 70 % tehotných žien. Aj kvôli nej žena zistí, že bude nastávajúcou mamičkou. V dôsledku veľkých hormonálnych zmien sa môžu objaviť mdloby, žalúdok ako na vode alebo zvracanie. Dobrá správa je, že po prvom trimestri tieto nepríjemnosti väčšinou zmiznú.

Nie sú to však jediné problémy, ktoré vás môžu počas tehotenstva potrápiť. Nadúvanie, tráviace problémy či boľavý žalúdok počas cestovania tiež patria k tehotenským problémom, ktoré budúce mamičky trápia. Nemusíte trpieť, kým spomínané problémy samé nezmiznú. Vyskúšajte, rovnako ako aj iné mamičky, Antimetil. Tento bylinný doplnok stravy vám uľaví, skľudní podráždený žalúdok a dodá potrebné vitamíny.

Prečo je tehotným ženám zle?

Tehotenská nevoľnosť je označenie stavu, kedy je vám zle už len pri pohľade na pohár s vodou, alebo keď zacítite predtým obľúbené jedlo. Nevoľnosti mávajú u žien rôzny priebeh, ak máte šťastie, vyhnú sa vám úplne. Niektoré nastávajúce mamičky mávajú žalúdok ako na vode iba zrána, iné trápia nevoľnosti v priebehu celého dňa. Pokiaľ opakovane zvraciate a máte neustále pocit, že v sebe nič neudržíte, obráťte sa na lekára. Existujú lieky, ktoré dokážu zvracanie úplne zrušiť.

Dôvodov, prečo je vám zle, je hneď niekoľko. Hormonálne zmeny sú pre vaše telo úplne nové a musí sa s nimi naučiť vyrovnať. Organizmus odteraz pracuje za dvoch. Váš žalúdok viac trávi, produkuje viac žalúdočných štiav a vy ste neustále prekyselená.

Dobrá správa je, že vo väčšine prípadov odoznie na konci prvého trimestra.

Těhotná maminka s bolestmi

Zázrak menom zázvor

Zázvor býva označovaný ako kúzelný liek proti nevoľnostiam. Môžete ho kúpiť čerstvý v obchode – urobiť si z neho čaj, keksíky, pridať do pokrmov, alebo vyskúšať zázvorové lízatká. Pozor na nadmernú konzumáciu. Zázvor zvyšuje prekrvenie.

Ak teda nie ste priaznivcom štipľavej zázvorovej chuti, nevešajte hlavu. Suchý zázvorový extrakt v tabletkách Antimetil má neutrálnu chuť a môžete ho užívať už od prvého mesiaca tehotenstva.

Čo budú mamičky testovať?

Bylinný doplnok stravy Antimetil ukľudňuje žalúdok a podporuje trávenie. Obsahuje totiž štandardizovaný extrakt zo zázvoru v unikátnej koncentrácii 10 % gingerolu. Je tak 10-krát koncentrovanejší než tradičný zázvorový prášok.

Malé tabletky Antimetil s neutrálnou príchuťou pre ľahké prehĺtanie môžete použiť:

  • pri tehotenskej nevoľnosti – od prvého mesiacea tehotenstva
  • pri cestovnej nevoľnosti – pri cestovaní autom, autobusom, vlakom, loďou alebo lietadlom
  • pri pocite podráždeného žalúdka – po prejedaní, konzumácii nezvyčajných alebo ťažko stráviteľných jedál, alebo pri diétnej chybe

Vyplňte náš dotazník, vyberieme prvých 50 mamičiek, ktoré budú testovať bylinný prípravok Antimetil!

AKÉ SÚ PODMIENKY TESTOVANIA?

Testovania sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk. Možnosť testovať získa 50 mamičiek, ktoré vyplnia formulár. Možnosť vyplniť formulár a zúčastniť sa tak testovania máte od 28. 1. 2020 do 27. 2. 2020.

Kvôli bližším informáciám o podmienkach súťaže, výhrach či testovaní a termínoch si prečítajte pravidlá.

V prípade výberu do testovania budeme mamičku informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám mamičku nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia náboru prostredníctvom e-mailu ani telefónu, stráca nárok na účasť v testovaní. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel testovania alebo snahy o zaslanie viac odpovedí do testovania bude mamička z testovania vyradená.

Pre účasť v testovaní budeme potrebovať vyplnenie Vašich osobných údajov do formulára nižšie a udelenie súhlasu s ich použitím na účely účasti v testovaní a predanie testovacích produktov. Bez udelenia súhlasu nebudeme môcť Vaše osobné údaje použiť a zaradiť Vás do testovania. Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov) a spracovávať ich budeme vždy v súlade s platnými právnymi predpismi. Aby ste však mali skutočne istotu, prečítajte si najprv naše podmienky spracovania osobných údajov.

Správcom Vašich osobných údajov je: spoločnosť PROSAM s.r.o., so sídlom Slowackého 1/a, 821 04 Bratislava, IČO: 17 317 584, tel: +421 2/911 921 923, email: info@happybaby.sk (ďalej len „PROSAM“).

Zdieľajte
ProditeProditereklama

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe