Vyhrajte mesačnú zásobu ovocných kapsičiek Ovko

Opäť tu máme SÚŤAŽ o mesačnú zásobu ovocných taštičiek Ovko. Zúčastnite sa a odpovedzte správne na otázky.

Ovocná línia bez prídavku cukru vždy poruke

Vďaka našej súťaži bude môcť 5 mamičiek zabaliť svojmu malému potešeniu každý deň niečo „malé na zub“. Dojčenská výživa v novom praktickom balení. Je vhodná na cesty, výlety a prechádzky priamo do kabelky. Ovocné potešenie bez prídavku cukru a škrobu je bezgluténové a bez obsahu konzervačných látok, aróm a umelých farbív. Navyše obsahuje vitamín C a prírodné cukry.

Získajte zásobu dojčenskej výživy v praktickom balení na celý mesiac pre svoje bábätko.

Súťažné otázky

A ako sa do súťaže zapojiť?

Je to jednoduché, stačí správne zodpovedať na naše súťažné otázky. Vyhrávajú súťažiaci, ktorí pošlú správne odpovede ako 50., 100., 150., 200. a 250. v poradí. Súťaž trvá do 30. 11. 2018. Súťažiť môžu iba mamičky registrované na www.happybaby.sk.

Aké sú podmienky súťaže?

Súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ v klube Happy Baby. Registrovať sa môžete na webe: www.happybaby.sk.

Pre bližšie informácie o podmienkach súťaže, výhrach a termínoch si prečítajte pravidlá súťaže uvedené vyššie.

V prípade výhry 20 kapsičiek dojčenskej výživy Ovko v súťaži budeme výhercov informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám výhercu nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže prostredníctvom e-mailu alebo telefónu, stráca nárok na výhru. V prípade akéhokoľvek porušenia pravidiel súťaže bude súťažiaci zo súťaže vyradený.

Nemajte obavy – Vaše osobné údaje nikde nezverejníme, nikomu ďalšiemu ich nepredáme (s výnimkou poverených správcov a spracovateľov).

Zdieľajte

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe