České striebro nielen pre mamičky

Elegantný, originálny, krásny, trblietavý, jedinečný. Tieto očakávania ľahko splní strieborný šperk z dielne českej šperkárskej firmy MOSHNA. Pretože rovnako ako jar v parkoch a záhradách hreje zo všetkých síl, aj my ženy cítime potrebu mať niečo nové na seba, rozsvietiť sa ako príroda po zime, keď na ňu znovu začne žiariť slnko.

MOSHNA – značka českých strieborných šperkov

A práve na e-shope www.moshna.cz nájdete pôvabné strieborné náušnice, rôzne typy a veľkosti nápaditých príveskov na retiazke, náramky, náhrdelníky, s kamienkami aj bez, jednoduché i jemne prepracované šperky pripravené pre romantické ženy aj milovníčky minimalizmu a nenápadnej krásy. Pod značkou Jungle Pinkee máme aj veľa veselých strieborných detských šperkov na krk aj ušká malých slečien v podobe zvieratiek, kvietkov a ďalších roztomilých motívov. Ani hraví chlapci neobídu naprázdno! A nielen to, pripravené sú aj skvelé šperky pre mužov, aby vyzdvihli ich silu.

Ak potrebujete vyberať šperk osobne, zastavte sa v niektorom z kvetinárstiev KVETY VICTOR. V špeciálnych stojanoch si tu šperky MOSHNA môžete detailne prezrieť a rovno hneď kúpiť. Trebárs aj spoločne s kyticou.

O svoje zdravie ani zdravie svojich detí sa nemusíte obávať. Šperky vyrábame z kvalitného sterlingového striebra 925/1000, ktoré neobsahuje žiadne škodlivé látky ako nikel alebo kadmium. Navyše je povrch všetkých šperkov vybavený ochrannou vrstvou čistého striebra alebo ródia. Vďaka tomu sú šperky nielen krásne, ale aj antibakteriálne, a chránia pred alergickou reakciou vás aj vaše deti.

Šperky MOSHNA pre deti

PRÁVE TERAZ

Urobte radosť sebe alebo niekomu, na kom vám záleží, originálnym strieborným šperkom. Na jar spoločne slávime aj sviatok našich mamičiek. Nezabudnite svojej mamičke zablahoželať, dať jej najavo vďačnosť a lásku a poďakovať jej. A navyše môžete potešiť jej srdce napríklad krásnym strieborným šperkom MOSHNA.

Jar prináša aj ďalšie významné príležitosti. Je tu lásky čas a vy sa možno chystáte na svoj veľký deň! Hľadáte svadobné šperky, ktoré zvýraznia jedinečnosť vášho dňa? Preskúmajte výnimočnú kolekciu strieborných ródiovaných šperkov Exclusive značky MOSHNA a nechajte sa inšpirovať.

Šperk je vždy vítaným darčekom, ktorý má v sebe čaro jedinečnosti. Nech je malý alebo veľký, dokáže potešiť a rozžiariť oči. Nech ho darujete niekomu blízkemu alebo ho dostanete od niekoho, kto je vám milý. A rovnako tak šperk poteší, keď si ho kúpite len tak pre radosť.

Zdieľajte
Jamieson_zpět do školyJamieson_zpět do školyreklama

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe