Happy Baby na akcii Míľa pre mamu

Happy Baby sa zúčastnilo akcie Míľa pre mamu v Košiciach v spolupráci s MC Pastierik, kde sa stretlo celkovo 1040 ľudí. Na tejto príjemnej akcii, ktorá sa koná po celom Slovensku, sa celkovo zišlo 26 531 účastníkov.

Náš stánok mal najväčší úspech, neustále sme mali dlhé rady čakajúcich mamičiek aj oteckov s deťmi, dokonca aj starých rodičov.

Mamičky využili možnosť registrovať sa priamo na našom stánku do nášho Happy Baby klubu, čím získali možnosť zapojiť sa do rôznych súťaží, testovaní a podobne.

Priamo na mieste sme ich obdarovali našimi balíčkami Ja a moje bábätko, Moje materstvo, aj tehotenskými setmi s odbornými publikáciami.

Všetci chceli súťažiť o hodnotné balíčky, ktorých sme rozdali celkom 15 a bolo v nich veľa krásnych a zaujímavých vecí.

V balíčku bol macko, plienky, body a dupačky pre bábätko, fľašky, knižka Ako neprísť o dieťa od VŠZP, aviváž, prací prášok, drevené hračky či dekoratívna kozmetika Catrice od spoločnosti Teas, ktorá ju na Slovenskom trhu distribuuje.

Staršie deti si u nás mohli vziať malú sladkosť aj voskové pastelky na kreslenie 😉.

Počas akcie sme sa nestihli zastaviť ani na chvíľu. Kolegyne Oľga a Andrea sa nezastavili, rovnako aj ich partneri a dokonca aj deti. A to práve kvôli veľkému záujmu mamičiek o informácie, a pravdaže aj naše darčekové balíčky.

Pozrite si fotky v našej galérii:

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Čo je Míľa pre mamu?

Míľa pre mamu je najväčšia celoslovenská oslava Dňa matiek pre celé rodiny organizované Úniou materských centier s jej členmi a sympatizantmi a to pravidelne už od roku 2004.

Míľová prechádzka je zážitková trasa, ktorú si rodiny mohli prejsť tento rok či už peši, na bicykli, na kolobežke, na korčuliach, v kočíku, či na invalidnom vozíku. Na trase boli pre deti pripravené mnohé športové, kreatívne, interaktívne a zábavné úlohy, ktoré v cieli boli odmenené darčekmi.

Radi sa zúčastníme aj budúci rok, pretože je to NAJVÄČŠIA CELOSLOVENSKÁ OSLAVA DŇA MATIEK pre celé ich rodiny. Keďže akcia sa koná už od roku 2004, tento rok to bol jubilejný 15. ročník.

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe