Móda v rodinnom balení

Móda v rodinnom balení

Vďaka zladenému štýlu rodičov a dieťaťa spoznáte na prvý pohľad, že sa jedná o jednu rodinu. Pri módnom „Mini Me looku“ je však potrebné pri jednotlivých outfitoch dodržiavať určitú rovnováhu, aby oblečenie mamy, otca a dieťaťa nepôsobilo prekombinovane. Ukážeme vám, na čo je vhodné pri tomto trende dávať pozor.

Neprepísknite to

Základné pravidlo znie: Menej je niekedy viac! Pri rovnakom módnom štýle rodičov a detí nie je rozhodujúce, aby bol potomok od hlavy až k päte oblečený rovnako ako jeho mama alebo otec. Ďaleko doležitejšie je, aby zvolené outfity boli skutočne vhodné pre veľkých aj malých. Vyberte teda jeden „highlight“, ktorý bude spájať jednotlivé „looky“, a ktorý možno jednoducho kombinovať s ostatným oblečením. Spoločným prvkom môže byť použitie jednotného kúsku oblečenia, farby, vzoru alebo doplnku, ktorý budú môcť nosiť ako rodičia, tak aj deti.

Outfit - mama a dcéra

Outfit – mama a dcéra

Zapojte deti

Malé deti by mali byť prizvané na pomoc pri výbere spoločného oblečenia a mať možnosť vyjadriť, čo sa im páči. Synovia túžiaci po dobrodružstvách si väčšinou prajú outfit, ktorý bude hlavne „cool“. K nájdeniu spoločného štýlu je preto dobrou voľbou denim. Mamička si môže obliecť módne džínové šaty, zatiaľčo otec by mohol vsadiť na džínovú košeľu a chlapec sa vyšantí v džínových kraťasoch.

Pohodlné oblečenie

Vždy je potrebné dbať na to, aby sa malé deti vo svojom oblečení cítili dobre. Oblečenie by teda malo byť pohodlné a jeho strih by nemal byť príliš úzky, aby sa dieťa mohlo pri hraní voľne pohybovať. Pri deťoch záleží predovšetkým na funkčnosti oblečenia a vôbec nie na módnom vzhľade.

Mama zladená s bábätkom

Mama zladená s bábätkom

Outfity primerané veku

Oblečenie malých detí by malo vždy korešpondovať s ich vekom a potrebami. Deti pri hraní nepotrebujú oblek „businessmana“ ani elegantné večerné šaty. Dôležité je, aby sa obliekali primerane svojmu veku. To isté platí samozrejme tiež pre rodiča – oblečenie s hravými detskými motívmi by mohlo pôsobiť nepatrične.

Zdieľajte
Empik fotoreklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe