Stretnutie s Happy Baby tímom? Prečo nie? Môžeme to zrealizovať na výstave PRO DÍTĚ, kde by sme vás radi pozvali a budeme sa na vás tešiť na našom stánku.
Ak nás aj vy chcete spoznať alebo znovu osobne stretnúť, srdečne Vás pozývame na návštevu nášho stánku. Uvidíte, kto sme a čo pre vás robíme 🙂
Radi si vypočujeme spätnú väzbu, uvítame vaše návrhy a nápady a na oplátku vám predstavíme naše služby, novú tvár darčekových balíčkov v podobe kufríkov a nové darčekové vrecúška na každodenné nosenie. Nie je toho málo! A z vašich reakcií, ktoré postupne dostávame, vieme, že aj vám sa tieto nové balíčky a vrecúška veľmi páčia.
Okrem toho, že na stánku bude prebiehať súťaž, ktorú nesmiete zmeškať, pretože ceny za to naozaj stoja, získate od nás ešte aj balíček plný krásnych produktov v našom novom vrecúšku, ktoré je samo o sebe úplne krásne.
V balíčku nájdete fľašu Lovi a cumlík, vzorky Marťánkov, Tantum Natura a Rosalgin, plienky Babylove, kartičky od Černá na bílé, Apolaktík a oveľa viac vecí, ktoré určite radi využijete pre vás či vaše dieťa, a to všetko v našom novom vrecúšku, ktoré vás môže sprevádzať na každom výlete.
Publikováno: 1. 3. 2010