Nedostali ste balíček u pediatra?

Happy Baby balíček u pediatra

Ak vás s bábätkom v 6. mesiaci čaká pedatrická prehliadka, môžete sa tešiť aj na darčekový balíček Happy Baby s užitočnými vzorkami a informáciami pre vás a vaše bábätko. Tie budete mať vo vrecúšku s názvom A sme komplet! Na Slovensku nám tak pediatri, alebo ich sestričky pomáhajú doručovať vám, mamičkám naše Happy Baby balíčky v 550 pediatrických ambulanciách.

Našim želaním a cieľom je, aby sa Happy Baby darčeky dostali k čo najväčšiemu množstvu mamičiek. Bohužiaľ, nie všetci pediatri sú do nášho projektu zapojení.

Vydávanie Happy Baby balíčkov je dobrovoľné, je to náš dar pre vás, nie sme nijako podporovaní grantami, ani štátom. V prípade, že ste balíček nedostali, postupujte takto:

Ak by sa náhodou stalo, že váš pediater vám zabudne balíček pri odchode pribaliť, nezúfajte:

  1. Zistite, či sa meno vášho pediatra nachádza v zozname spolupracujúcich pediatrov. Nájdete ho na, https://happybaby.sk/pediatri/. Ak je na zozname, spýtajte sa ho pri najbližšej prehliadke, či má Happy Baby balíčky k dispozícií a v akom období ho môžete obdržať.
  2.  Ak sa na zozname nenachádza, alebo sa nachádza a balíček ste napriek tomu nedostali a ste zaregistrovaná v Happy Baby klube, môžete si objednať všetky Happy Baby balíčky naraz
    z pohodlia vašej obývačky iba za poštovné (3,99 €) a balné (4 €) priamo na našom webe.

Akékoľvek otázky týkajúce sa Happy Baby balíčkov adresujte, prosím, na [email protected]

Zdieľajte
MustelaMustelareklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe