Nedostali ste balíček v pôrodnici?

Happy Baby kufrík v pôrodnici

36 pôrodníc na Slovensku nám pomáha doručiť mamičkám po pôrode darčekový kufrík Happy Baby.

Čo obsahuje Happy Baby balíček v pôrodnici?

 • odbornú publikáciu Ja a moje bábätko, rôzne vzorky produktov, výhodné zľavy a ponuky pre vás a vaše bábätko v Happy Baby kufríku.

Nedostali ste v pôrodnici Happy Baby kufrík?

Ak ste v posledných 3 mesiacoch rodili a nedostali ste v pôrodnici Happy Baby darčekový kufrík a a ste zaregistrovaná v Happy Baby klube, môžete si objednať všetky Happy Baby balíčky naraz z pohodlia vašej obývačky iba za poštovné (3,99 €) a balné (4 €) priamo na našom webe.

Akékoľvek otázky týkajúce sa Happy Baby balíčkov adresujte, prosím, na [email protected]

Zdieľajte
Kaufland BevolaKaufland Bevolareklama
  1. Lenka

   Dobrý deň, v prvom rade by som asi rada upresnila, že balíčky nie sú nijak nárokovateľné:-) Rozdávame ich pre radosť mamičiek spolu s lekármi a zdravotnými sestrami, pomáhajú nám aj pôrodnice, no nie každá s nami spolupracuje. Tá v Spišskej Novej Vsi je bohužiaľ jednou z tých nespolupracujúcich. Preto sme ponúkli mamičkám možnosť balíčky si objednať len za poštovné a balné priamo na adresu domov. Viac informácií tu: https://klub.happybaby.sk/produkt/kompletne-portfolio-happy-baby/

  1. Lenka P.

   Dobrý deň prajem, bohužiaľ Sanatorium Koch s nami nespolupracuje. Všetky ostatné bratislavské pôrodnice áno. Balíček si alternatívne môžete vyzdvihnúť v Belly Kick BA alebo GraviFit BA. Odporúčam však overiť si vopred dostupnosť kufríka a dohodnúť si prevzatie. Pekný deň.

 1. Dominika C.

  Dobrý deň mohla by som sa opýtat či svami spolupracuje nemocnica s poliklinikou MUDr Ivana Stodolu v Liptovskom Mikuláši
  Ďakujem pekne za odpoveď

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, nemocnica v Liptovskom Mikuláši s nami spolupracuje, balíček po pôrode tam obdržíte. Veľa šťastia:-)

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe