Nedostali ste tehotenský balíček?

Happy Baby set - Moje tehotenstvo

Tehotenské balíčky Happy Baby, ktoré nám pomáhajú priamo k vám doručiť gynekológovia a ich sestričky, sú 2:

Happy Baby balíček ... A vnútri to žije!1. set Moje tehotenstvo (tehotenské dosky, publikácia Moje tehotenstvo) – na začiatku tehotenstva, v 3. mesiaci

2. balíček pred pôrodom … A vnútri to žije! v 2. polovici tehotenstva

Nedostali ste tehotenský balíček?

S doručovaním balíčkov nám pomáhajú gynekológovia, bohužiaľ nie všetci sú do nášho projektu zapojení.

Vydávanie Happy Baby balíčkov je dobrovoľné, je to náš dar pre vás, nie sme nijako podporovaní grantami, ani štátom. V prípade, že ste balíček nedostali, postupujte takto:

 • Spýtajte sa vo vašej gynekologickej ambulancii sestričky, či sú zapojení do projektu  Happy Baby a či majú dostatočnú zásobu balíčkov. Ak áno, spýtajte sa, v akom čase môžete balíček obdržať.
 • Ak zistíte, že váš gynekológ nie je zapojený do nášho projektu a  ste zaregistrovaná v Happy Baby klube, môžete si objednať všetky Happy Baby balíčky naraz z pohodlia vašej obývačky iba za poštovné (3,99 €)a balné priamo (4 €) na našom webe.

Ste vítane  v skupinke Mamičky Happy Baby, kde mamičky zdieľajú okrem iného aj Happy Baby balíčky. Potešíme sa vašej spoločnosti.

Akékoľvek otázky týkajúce sa Happy Baby balíčkov adresujte, prosím, na [email protected]

Zdieľajte
  1. Lenka

   Pekný deň, Janka, áno, táto pani doktorka je medzi spolupracujúcimi. Dlhšie balíčky neobdržala, ale pošleme jej aktuálne. Skúste sa jej prípadne opýtať pri najbližšej návšteve.

 1. Katarína M.

  Dobrý deň.
  Ja by som sa rada spýtala, či s vami spolupracuje pôrodnica v Piešťanoch, respektíve doktorka Tallova. Nakoľko pri zakladaní tehotenskej knižky som prvý balíček happy baby dostala, tie dosky s publikáciu. Neviem, či aj tie ostatne dostanem alebo to bola len náhoda, či si ich musím pýtať alebo si ich mam rovno tu objednať. 🙂 ďakujem

  1. Lenka

   Dobrý deň, pôrodnica v Piešťanoch s nami spolupracuje a aj pani doktorka Tallová. Balíčky zvyknú lekári odovzdávať pri poslednej návšteve pred odoslaním do pôrodnice. Prípadne sa pani doktorky spýtajte pri najbližšej kontrole.

 2. Bianka B.

  Dobrý deň rada by som vedela či s vami spolupracuje moja pani doktorka Martina Brosková z Banskej Štiavnice ďakujem

 3. Katarína P.

  Dobrý deň, ja by som si rada overila, či s Vami spolupracuje MUDr. Richard Matyi, Košice a MUDr. Peter Linkesch, Košice. Ďakujem veľmi pekne ☺️

 4. Natália P.

  Dobrý deň prosím spolupracuje s vami Dr. Ines Hvizdakova Bánovce nad Bebravou? Som 29tt a nič som nedostala. Ďakujem za odpoveď 😊

  1. Lenka

   Dobrý deň, evidujeme ju medzi spolupracujúcimi, skúsime jej balíčky doposlať. Prípadne sa spýtajte pri najbližšej návšteve aj sestričky, či nedisponuje balíčkami.

  1. Lenka

   Dobrý deň, túto pani doktorku neevidujem v našej databáze. Môžeme ju skúsiť do spolupráce zapojiť, prípadne aj Vy jej môžete o nás povedať:-)

 5. Ivana S.

  Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či spolupracuje s vami LadyGyn Rajecké Teplice, Dr. Holešová a Dr. Molnarová? Ďakujem

  1. Lenka

   Dobrý deň, pani doktorka Holešová s nami spolupracuje. Balíček by ste mali obdržať. MUDr. Molnárovú neevidujem v našej databáze spolupracujúcich.

 6. Michaela K.

  Dobrý deň, pani doktorka Monika Sojáková so Šamorína mi dala na začiatku 3. Mesiaca vašu publikáciu môj sprievodca tehotenstvom. Ale iba to a od vtedy nič iné. Som v 30. Týždni tehotenstva. Mala som teda dostat aj iné balíčky ? Spolupracuje s Vami ?

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, spolupracuje a balíčky odoberá. Väčšinou balíček odovzdávajú v treťom trimestri, niektorí lekári až pri poslednej návšteve pred odoslaním do pôrodnice. Táto pani doktorka disponuje aj kufríkmi, nakoľko pôrodnica v DS s nami nespolupracuje. Je veľmi milá, osobne ju poznám. Skúste sa kľudne pri návšteve spýtať na balíčky:-)

 7. Kristina b.

  Dobrý večer, s pani doktorkou Jelou Kubalovou už nespolupracujete prosím? Pri prvej dcére som dostala balíček a teraz nie . Ďakujem.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor od nás balíčky dostáva. Skúste sa prípadne opýtať pána doktora pri najbližšej kontrole.

 8. Petra Š.

  Dobrý deň. Spolupracuje s Vami gynekológ Mudr. Marek Fifík nemocnica Kramáre v BA, alebo doc. Mudr. Miroslav Korbeľ sv. Cyrila a Metoda, Antolská v BA? Ďakujem. Petra

  1. Lenka

   Dobrý deň, Petra. Týchto pánov lekárov neevidujeme. Ale na Kramáre si balíčky objednávajú do ambulancie, kde pracuje viac lekárov. Čiže je možné, že ho tam obdržíte.

 9. Zuzana P.

  Dobrý deň, pán doktor Murín v Košiciach?

  A ako to funguje? On nejakým spôsobom dostane informáciu, že som zaregistrovaná v klube a dá mi to automaticky alebo si mám pýtať?

  1. Lenka

   Dobrý deň, pán doktor s nami spolupracuje a balíček môže odovzdať každej tehotnej bez ohľadu na registráciu. Skúste sa u neho opýtať pri najbližšej poradni. Niektorí lekári balíček odovzdávajú pri poslednej poradni pred odoslaním do pôrodnice.

   1. Lenka

    Dobrý deň, áno, pani doktorka Sojáková spolupracuje. Balíček by ste mali u nej obdržať, prípadne sa spýtajte pri kontrole.

 10. Lucia V.

  Dobrý deň,
  Prosím spolupracuje s vami MUDr. Juraj Chochláč ? Ambulanciu má v Pohronskom Ruskove a Želiezovciach.
  Ďakujem

 11. Veronika C.

  Dobrý večer. Prosím Vás spolupracuje s vami MUDr. Alžbeta Vargová z Nových Zámkov?

  Ak áno, tak by som sa chcela spýtať, či dostanem aj dodatočne balík, kedže som sa registrovala až teraz v 22.týždni tehotenstva.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, spolupracuje. Balíček u pani doktorky obdržíte bez ohľadu na registráciu v našom klube. Mala by Vám ho v 3. trimestri/prípadne na poslednej poradni pred odoslaním do pôrodnice, odovzdať.

 12. Lucia P.

  Dobrý deň, pýtala som sa priamo sestričky pána doktora Ravingera a vraj už dlhšie žiaden balíček od vás nedostali. Prvé tehotenstvo som všetky dostala a teraz ani jeden.
  Už doktorom balíky nedávate?

  1. Lenka

   Dobrý deň, samozrejme dávame. Pán doktor si môže kedykoľvek objednať. Minulý týždeň sme mu odoslali ďalšiu várku:-)

 13. Veronika P.

  Dobrý deň ja sa chcem spýtať nám sa už dcéra narodila a žiaden balíček sme nedostali od gynekológa gynekológ je Miroslav Halapin Sečovce

  1. Lenka

   Dobrý deň, pán doktor s nami spolupracuje, ale mohol na Vás pozabudnúť pri iných zdravotníckych úkonov, ktoré majú pravdaže prednosť:-) Skúste sa ho prípadne spýtať, či Vám ho neodovzdá spätne.

 14. Klaudia

  Dobrý deň,

  ešte raz sa chcem opýtať na MUDr. Krkoškovú v MT. Ako jediná som nedostala Vašu odpoveď, moja otázka z januára stále čaká n zásah moderátora ….

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor s nami spolupracuje. Na balíček sa ho kľudne spýtajte, ak by nemal dostatočné množstvo, môžeme mu kedykoľvek doposlať.

 15. Petra B.

  Dobrý deň som už v 28tt a balíček som nedostala, chodím k pani MUDR.Kamoďovej, ktorá patrí pod MUDR.Macejku v BB.

 16. Mariķa H.

  Dobrý deň,prosím Vás,spolupracujete s Mudr. Gulčíkom, Čadca? Som v 30tt a zatiaľ som nedostala balík žiaden, Ďakujem

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor s nami spolupracuje. Skúste sa spýtať pri najbližšej návšteve, či má dostatok balíčkov. Môžeme mu doposlať podľa potreby. Balíčky odovzdávajú lekári v treťom trimestri tehotenstva, niektorí pri poslednej návšteve pred odoslaním do pôrodnice.

 17. Michaela C.

  Dobrý deň, prosím Vás spolupracuje s Vami gynekologicko-pôrodnícke centrum Koch v Bratislave? Rada by som balíček obdržala, no žiaľ neviem či sa k nemu tam dostanem u niekoho 🙂 môj doktor je konkrétne MUDr. Martin Ditte, Dakujem 🙂

  1. Lenka

   Dobrý deň, centrum Koch bohužiaľ nie. Skúste kontaktovať v BA GraviFit, odoberajú naše balíčky, mohli by Vám jeden alternatívne odovzdať.

  1. Lenka

   Dobrý deň, na tejto adrese evidujeme MUDr. Bohmera, niekedy majú ambulancie spolu a spolu odoberajú balíčky. Skúste sa prípadne spýtať, či nemajú k dispozícii. Vieme kedykoľvek doposlať aj zaradiť lekára do spolupráce.

  1. Lenka

   Dobrý deň, túto pani doktorku neevidujeme v našej databáze. Pokúsime sa ju osloviť, či by nemala záujem o spoluprácu.

  1. Lenka

   Dobrý deň, týchto lekárov neevidujem v našej databáze. Balíčky si môžete v Bratislave vyzdvihnúť alternatívne aj v Gravifite alebo Belly Kick. Odporúčam si však vopred overiť dostupnosť. Pekný deň.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pán doktor Trizma s nami spolupracuje, nedávno si balíčky aj objednával. Skúste sa pri najbližšej návšteve taktne spýtať, niektorí lekári odovzdávajú balíčky pri poslednej poradni pred odoslaním na kontroly do pôrodnice.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pán doktor spolupracuje. Vidím však v našej databáze, že dlhšie balíčky neobdržal. Zašleme mu čerstvú dodávku, skúste sa informovať cca o 2 týždne, či má balíčky k dispozícii:-)

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, spolupracuje. Skúste sa jej pri najbližšej návšteve na balíček spýtať. V prípade potreby jej môžeme ďalšie zaslať kedykoľvek.

 18. Lucia I.

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či spolupracuje s vami Mudr. Vondráková (gynekológička) a Mudr. Kuzmová(pediatrička) v Nitre . Ďakujem

 19. Lenka B.

  Dobrý den, môžem sa opýtať či s Vami spolupracuje aj pán dr.Halapin 😁
  Ten druhý balíček sa odovzdáva, v ktorom tyzdni? Ďakujem za odpoveď pekný deň 😁

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor s nami spolupracuje. Pôrodnica v Galantne bohužiaľ nie. Skúste sa informovať v MC Bambuľkovo, prípadne v pobočke VšZP Galanta. Kufrík by Vám mohli odovzdať aj tam.

 20. Ivana K.

  Dobré ráno prosím Vás spolupracuje s Vami aj Pán gynekológ Richard Lani v Žiline.
  Ďakujem za skorú odpoved.
  Prajem pekný deň

 21. ddenuliatko

  Dobrý deň. Kde si viem prosím overiť zoznam. gynekológov, ktorí s Vami spolupracujú? Nejak to neviem nájsť 🙂 Minulý rok s Vami spolupracoval MUDr. Roman Žáčok z Bratislava – Ružinov. Ma prosím Vás pán doktor aj tento rok s Vami spoluprácu? Ďakujem krásne 🙂

  1. Lenka

   Dobrý deň, bohužiaľ túto pani doktorku neevidujeme medzi spolupracujúcimi. Môžeme ju skúsiť kontaktovať s ponukou spolupráce.

 22. Gabriela H.

  Dobrý deň môžem sa opýtať dostala som balíček a na ňom píše ze ak sa zaregistrujem tak na mňa čaká ďalší balíček… Môžem sa opýtať kde alebo ako ho obdržím ďakujem ☺️

  1. Lenka

   Dobrý deň, po registrácii v tehotenstve na Vás čaká ďalší balíček v pôrodnici, v závislosti pravdaže od toho, či tá, ktorú ste si vybrali, s nami spolupracuje. Balíčky si však môžete objednať aj cez náš eshop priamo na domácu adresu za poštovné a balné.

 23. Janee

  Dobrý deň. Prosim spolupracuje s vami doktor igor bornay? V prvom tehotenstve som u neho dostala balicek ale teraz som nedostala ani tie tehotenske dosky.

  1. Lenka

   Dobrý deň, spolupracuje. Skúste sa ho pri najbližšej návšteve spýtať, či má dostatok balíčkov. Doposlať mu môžeme kedykoľvek:-)

 24. Patrícia paťka

  Dobry deň spolupracujete s Dr Ingrid Čopkova Trebišov jeden balíček som dostala ale ďalší už nie😬😬som v 31tt

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, spolupracuje. Lekári, ktorí majú prvý balíček k dispozícii, majú spravidla aj druhý. Skúste sa pani doktorky opýtať pri najbližšej návšteve. Niektorí lekári ho odovzdávajú na poslednej kontrole pre pôrodom resp. pred kontrolami v pôrodnici.

 25. [email protected]

  Pekný deň prajem. Je do Vášho projektu zapojený MUDr. Alojz Štrbo, resp. MUDr. Marek Bučko z Trnavy? Občas som videla mamičky odchádzať s taštičkami. Ja som v 35. týždni, avšak na poslednej poradni som nič nedostala.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pána doktora Štrbu evidujem medzi spolupracujúcimi. Keď ostatné mamičky odchádzali s balíčkami, tak s nami spolupracuje. Skúste sa taktne spýtať, možno v návale povinnosti pozabudol alebo nemal dostatočnú zásobu, môžeme mu podľa potreby doposlať.

  1. Lenka

   Dobrý deň prajem, pán doktor Igor Bornay s nami spolupracuje. Skúste sa ho spýtať pri najbližšej návšteve, či má balíčky k dispozícii, prípadne mu dopošleme.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor Krajňák s nami spolupracuje. Skúste sa informovať u sestričky, či majú balíčky k dispozícii. Štandardne ich odovzdávajú v treťom trimestri tehotenstva.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor Zelizňák s nami spolupracuje. Skúste sa u neho informovať, či má balíčkov dostatok, štandardne ich odovzdáva v treťom trimestri tehotenstva.

 26. [email protected]

  Dobrý deň.
  Prosim vás spolupracuje ešte s vami pán doktor MUDr. Jozef Mitro Bytča.
  Pýtala som sa na vrecúško v polovici tehotenstva čo sa má dostavať ( na začiatku som dostala dosku) a že im neboli žiadne dodané vrecúška teraz…ďakujem za odpoved.

  1. Lenka

   Dobrý deň, ďakujeme za podnet, pánovi doktorovi balíčky dopošleme. Skúste sa informovať tak o 3 týždne. Dodacia lehota je trošku dlhšia, máme ambulancií dosť veľa v SR aj v ČR, ale určite doručíme/vyhovieme:-)

  1. Lenka

   Dobrý deň, túto gynekologičku bohužiaľ neevidujeme v našej databáze medzi spolupracujúcimi. Skúsim ju však do spolupráce osloviť.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, aj pani doktorka Baloghová, aj pôrodnica Kráľovský Chlmec s nami spolupracuje. Mali by ste obdržať aj balíček u pani doktorky, aj kufrík Ja a moje bábätko v pôrodnici.

 27. Michaela K.

  Dobrý deň, a pán gynekológ Peter Durmis zo Žiliny (Hálkova ulica) s Vami spolupracuje prosím? Ďakujem vopred za odpoveď. Michaela

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor s nami spolupracuje. Skúste sa ho na balíček opýtať, štandardne je odovzdávaný v treťom trimestri tehotenstva.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, túto pani doktorku evidujeme medzi spolupracujúcimi. Skúste sa pri najbližšej návšteve taktne spýtať, či majú balíčky k dispozícii. Vieme ich kedykoľvek pani doktorke doposlať.

 28. Dominika B.

  Dobrý deň ak som od svojej gynekologičky dostala len jeden balíček a pôrodnica v Michalovciach s vami nespolupracuje je možné si balíčky objednať aj tu ?

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pani doktorka Mičková s nami spolupracuje, balíček by Vám mala odovzdať v treťom trimestri tehotenstva. Pekný deň.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pani doktorka Pospíšilová s nami spolupracuje. Balíček by ste od nej mali obdržať v treťom trimestri tehotenstva, tehotenské dosky s publikáciou Moje tehotenstvo v prvom trimestri.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pani doktorka Blašková nie je v zozname našich spolupracujúcich ambulancií. V Bratislave si môžete alternatívne balíček vyzdvihnúť aj v Belly Kick alebo GraviFit, preverte si prosím vopred dostupnosť a otváracie hodiny. Taktiež môžete využiť náš e-shop a balíčky si objednať zdarma na domácu adresu za poštovné a balné náklady. Viac informácií tu: https://klub.happybaby.sk/produkt/kompletne-portfolio-happy-baby/

 29. Alžbeta F.

  Dobrý deň, spolupracuje s Happy Baby aj Mudr. Ľubor Paul
  Banovce nad Bebravou?
  Vopred Ďakujem za odpoveď.
  Pekny deň

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor Paul je spolupracujúci lekár, balíčky by ste mali od neho obdržať v prvom aj treťom trimestri.

 30. [email protected]

  Dobrý deň .
  Chcem sa opýtať na doktorku
  MUDr. Marianna Grúberová
  Gynekologická ambulancia, ProCare Žiar nad Hronom
  Či s Vami spolupracuje na koľko som 1. set Moje tehotenstvo dostala ale už druhý nie . Som v 27 TT .

  1. Lenka

   Dobrý deň, pani doktorka s nami spolupracuje. Balíčky zvyknú lekári odovzdávať v treťom trimestri tehotenstva, prípadne na poslednej kontrole u gynekológa pred odoslaním do pôrodnice. Skúste sa informovať u sestričky.

  1. Lenka

   Dobrý deň, táto ambulancie spolupracuje s Happy Baby. Neviem, či som Vám už neodpovedala záporne, ale viedli sme ju pod menom iného lekára. Nedávno nám však údajne aktualizovali, takže u tejto pani doktorky by ste mali obdržať naše balíčky.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Dominika. Pán doktor Trizma s nami spolupracuje, balíček by vám mal odovzdať v treťom trimestri tehotenstva. Dosky a tehotenský preukaz na začiatku, počas prvého trimestra.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň Andrea, MUDr. Dečkov s nami spolupracuje, balíčky má k dispozícii a v prípade potreby si ich môže kedykoľvek doobjednať. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Nikola. Pán doktor Málik s nami spolupracuje, ak sa teda jedná konkrétne o MUDr. Jozefa Málika z Martina. Balíčky so vzorkami lekári štandardne odovzdávajú v treťom trimestri tehotenstva, niektorí až pri poslednej kontrole pred pôrodom. Skúste sa svojho lekára taktne pri najbližšej návšteve spýtať, či má balíčky k dispozícii. Ak by nemal, môžeme mu kedykoľvek dodať požadované množstvo. Pekný deň.

 31. Martina J.

  Dobry den,
  som v 32 tt a este som nedostala ziadny balicek od mojho gynekologa (Mudr. Žilková, Ružomberok). Pred dvomi rokmi ked som cakala prve babatko som uz mala 2 balicky. Teraz nic. Dakujem.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Martinka, pani doktorka Žilková s nami spolupracuje. Balíčky lekári odovzdávajú v období tretieho trimestra tehotenstva, niektorí to robia tesne pred pôrodom. Skúste sa pri najbližšej návšteve spýtať sestry alebo pani doktorky. Pripomeniem, že lekári s nami spolupracujú dobrovoľne bez akejkoľvek odmeny, pomáhajú nám robiť radosť budúcim mamičkám. Je potrebné sa ich preto opýtať slušne, mohli samozrejme aj pozabudnúť, prípadne majú zavedený svoj vlastný systém, kedy maminkám balíčky odovzdávajú. Pekný deň.

 32. [email protected]

  Dobry deň som v 25 týždňa a nedostala som ešte žiadny balíček ani prvý ani druhy mám doktora Nidala patrí do vašej skupiny ktorá má s ním zmluvu. A mám si ho pýtať alebo automaticky mi ho má dať dakujem

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, pán doktor Nidal Abutuaima s nami spolupracuje, balíčky odoberá. Lekári štandardne balíčky odovzdávajú v období tretieho trimestra tehotenstva, niektorí až tesne pred pôrodom. Skúste sa pri najbližšej kontrole spýtať taktne sestry alebo priamo pána doktora, či majú balíčky v dostatočnom množstve. Kedykoľvek im ich môžeme doposlať v požadovanom počte. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, pani doktor Vojtaššák s nami spolupracuje. Balíček by ste u neho mali obdržať, v prípade potreby mu ich vieme dodať v požadovanom množstve. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, ak máte na mysli doktora Ctirada Mokráša, tak áno, spolupracuje s nami. Tehotenský balíček spravidla odovzdávajú v treťom trimestri tehotenstva, niektorí lekári pri poslednej kontrole pred odoslaním do pôrodnice.

Prihlásenie

Na tejto webstránke používame súbory cookie, aby sme vám poskytli najrelevantnejší zážitok pri najbližších návštevách a to tak, že si zapamätáme, čo vás zaujíma. Kliknutím na „súhlasím s použitím všetkých cookies“ vyjadrujete súhlas s použitím všetkých súborov cookies. Pomocou nastavenia môžete poskytnúť aj kontrolovaný súhlas, alebo zakázať použitie cookies, okrem nevyhnutných.

povoliť všetky cookies Nastaviť cookies

Nižšie nájdete kategórie cookies, používané na našich webstránkach. Môžete ich povoliť, alebo zakázať. Funkčné cookies nie je možné zakázať, pretože sú nutné pre bezproblémový chod webu. Vaše nastavenie cookies môžete v budúcnosti zmeniť pomocou odkazu v pätičke webstránky.

Zavřít

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe