Nedostali ste tehotenský balíček?

Happy Baby set - Moje tehotenstvo

Tehotenské balíčky Happy Baby, ktoré nám pomáhajú priamo k vám doručiť gynekológovia a ich sestričky, sú 2:

Happy Baby balíček ... A vnútri to žije!1. set Moje tehotenstvo (tehotenské dosky, publikácia Moje tehotenstvo) – na začiatku tehotenstva, v 3. mesiaci

2. balíček pred pôrodom … A vnútri to žije! v 2. polovici tehotenstva

Nedostali ste tehotenský balíček?

S doručovaním balíčkov nám pomáhajú gynekológovia, bohužiaľ nie všetci sú do nášho projektu zapojení.

Vydávanie Happy Baby balíčkov je dobrovoľné, je to náš dar pre vás, nie sme nijako podporovaní grantami, ani štátom. V prípade, že ste balíček nedostali, postupujte takto:

 • Spýtajte sa vo vašej gynekologickej ambulancii sestričky, či sú zapojení do projektu  Happy Baby a či majú dostatočnú zásobu balíčkov. Ak áno, spýtajte sa, v akom čase môžete balíček obdržať.
 • Ak zistíte, že váš gynekológ nie je zapojený do nášho projektu a  ste zaregistrovaná v Happy Baby klube, môžete si objednať všetky Happy Baby balíčky naraz z pohodlia vašej obývačky iba za poštovné (3,99 €)a balné priamo (4 €) na našom webe.

Ste vítane  v skupinke Mamičky Happy Baby, kde mamičky zdieľajú okrem iného aj Happy Baby balíčky. Potešíme sa vašej spoločnosti.

Akékoľvek otázky týkajúce sa Happy Baby balíčkov adresujte, prosím, na [email protected]

Zdieľajte
 1. Dominika B.

  Dobrý deň ak som od svojej gynekologičky dostala len jeden balíček a pôrodnica v Michalovciach s vami nespolupracuje je možné si balíčky objednať aj tu ?

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pani doktorka Mičková s nami spolupracuje, balíček by Vám mala odovzdať v treťom trimestri tehotenstva. Pekný deň.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pani doktorka Pospíšilová s nami spolupracuje. Balíček by ste od nej mali obdržať v treťom trimestri tehotenstva, tehotenské dosky s publikáciou Moje tehotenstvo v prvom trimestri.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pani doktorka Blašková nie je v zozname našich spolupracujúcich ambulancií. V Bratislave si môžete alternatívne balíček vyzdvihnúť aj v Belly Kick alebo GraviFit, preverte si prosím vopred dostupnosť a otváracie hodiny. Taktiež môžete využiť náš e-shop a balíčky si objednať zdarma na domácu adresu za poštovné a balné náklady. Viac informácií tu: https://klub.happybaby.sk/produkt/kompletne-portfolio-happy-baby/

 2. Alžbeta F.

  Dobrý deň, spolupracuje s Happy Baby aj Mudr. Ľubor Paul
  Banovce nad Bebravou?
  Vopred Ďakujem za odpoveď.
  Pekny deň

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor Paul je spolupracujúci lekár, balíčky by ste mali od neho obdržať v prvom aj treťom trimestri.

 3. [email protected]

  Dobrý deň .
  Chcem sa opýtať na doktorku
  MUDr. Marianna Grúberová
  Gynekologická ambulancia, ProCare Žiar nad Hronom
  Či s Vami spolupracuje na koľko som 1. set Moje tehotenstvo dostala ale už druhý nie . Som v 27 TT .

  1. Lenka

   Dobrý deň, pani doktorka s nami spolupracuje. Balíčky zvyknú lekári odovzdávať v treťom trimestri tehotenstva, prípadne na poslednej kontrole u gynekológa pred odoslaním do pôrodnice. Skúste sa informovať u sestričky.

  1. Lenka

   Dobrý deň, táto ambulancie spolupracuje s Happy Baby. Neviem, či som Vám už neodpovedala záporne, ale viedli sme ju pod menom iného lekára. Nedávno nám však údajne aktualizovali, takže u tejto pani doktorky by ste mali obdržať naše balíčky.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Dominika. Pán doktor Trizma s nami spolupracuje, balíček by vám mal odovzdať v treťom trimestri tehotenstva. Dosky a tehotenský preukaz na začiatku, počas prvého trimestra.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň Andrea, MUDr. Dečkov s nami spolupracuje, balíčky má k dispozícii a v prípade potreby si ich môže kedykoľvek doobjednať. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Nikola. Pán doktor Málik s nami spolupracuje, ak sa teda jedná konkrétne o MUDr. Jozefa Málika z Martina. Balíčky so vzorkami lekári štandardne odovzdávajú v treťom trimestri tehotenstva, niektorí až pri poslednej kontrole pred pôrodom. Skúste sa svojho lekára taktne pri najbližšej návšteve spýtať, či má balíčky k dispozícii. Ak by nemal, môžeme mu kedykoľvek dodať požadované množstvo. Pekný deň.

 4. Martina J.

  Dobry den,
  som v 32 tt a este som nedostala ziadny balicek od mojho gynekologa (Mudr. Žilková, Ružomberok). Pred dvomi rokmi ked som cakala prve babatko som uz mala 2 balicky. Teraz nic. Dakujem.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Martinka, pani doktorka Žilková s nami spolupracuje. Balíčky lekári odovzdávajú v období tretieho trimestra tehotenstva, niektorí to robia tesne pred pôrodom. Skúste sa pri najbližšej návšteve spýtať sestry alebo pani doktorky. Pripomeniem, že lekári s nami spolupracujú dobrovoľne bez akejkoľvek odmeny, pomáhajú nám robiť radosť budúcim mamičkám. Je potrebné sa ich preto opýtať slušne, mohli samozrejme aj pozabudnúť, prípadne majú zavedený svoj vlastný systém, kedy maminkám balíčky odovzdávajú. Pekný deň.

 5. [email protected]

  Dobry deň som v 25 týždňa a nedostala som ešte žiadny balíček ani prvý ani druhy mám doktora Nidala patrí do vašej skupiny ktorá má s ním zmluvu. A mám si ho pýtať alebo automaticky mi ho má dať dakujem

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, pán doktor Nidal Abutuaima s nami spolupracuje, balíčky odoberá. Lekári štandardne balíčky odovzdávajú v období tretieho trimestra tehotenstva, niektorí až tesne pred pôrodom. Skúste sa pri najbližšej kontrole spýtať taktne sestry alebo priamo pána doktora, či majú balíčky v dostatočnom množstve. Kedykoľvek im ich môžeme doposlať v požadovanom počte. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, pani doktor Vojtaššák s nami spolupracuje. Balíček by ste u neho mali obdržať, v prípade potreby mu ich vieme dodať v požadovanom množstve. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, ak máte na mysli doktora Ctirada Mokráša, tak áno, spolupracuje s nami. Tehotenský balíček spravidla odovzdávajú v treťom trimestri tehotenstva, niektorí lekári pri poslednej kontrole pred odoslaním do pôrodnice.

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe