Nedostali ste tehotenský balíček?

Happy Baby set - Moje tehotenstvo

Tehotenské balíčky Happy Baby, ktoré nám pomáhajú priamo k vám doručiť gynekológovia a ich sestričky, sú 2:

Happy Baby balíček ... A vnútri to žije!1. set Moje tehotenstvo (tehotenské dosky, publikácia Moje tehotenstvo) – na začiatku tehotenstva, v 3. mesiaci

2. balíček pred pôrodom … A vnútri to žije! v 2. polovici tehotenstva

Nedostali ste tehotenský balíček?

S doručovaním balíčkov nám pomáhajú gynekológovia, bohužiaľ nie všetci sú do nášho projektu zapojení.

Vydávanie Happy Baby balíčkov je dobrovoľné, je to náš dar pre vás, nie sme nijako podporovaní grantami, ani štátom. V prípade, že ste balíček nedostali, postupujte takto:

 • Spýtajte sa vo vašej gynekologickej ambulancii sestričky, či sú zapojení do projektu  Happy Baby a či majú dostatočnú zásobu balíčkov. Ak áno, spýtajte sa, v akom čase môžete balíček obdržať.
 • Ak zistíte, že váš gynekológ nie je zapojený do nášho projektu a  ste zaregistrovaná v Happy Baby klube, môžete si objednať všetky Happy Baby balíčky naraz z pohodlia vašej obývačky iba za poštovné (3,99 €)a balné priamo (4 €) na našom webe.

Ste vítane  v skupinke Mamičky Happy Baby, kde mamičky zdieľajú okrem iného aj Happy Baby balíčky. Potešíme sa vašej spoločnosti.

Akékoľvek otázky týkajúce sa Happy Baby balíčkov adresujte, prosím, na [email protected]

Zdieľajte
Multi-MamMulti-Mamreklama
  1. Lenka

   Dobrý deň, na tejto adrese evidujeme MUDr. Bohmera, niekedy majú ambulancie spolu a spolu odoberajú balíčky. Skúste sa prípadne spýtať, či nemajú k dispozícii. Vieme kedykoľvek doposlať aj zaradiť lekára do spolupráce.

  1. Lenka

   Dobrý deň, túto pani doktorku neevidujeme v našej databáze. Pokúsime sa ju osloviť, či by nemala záujem o spoluprácu.

  1. Lenka

   Dobrý deň, týchto lekárov neevidujem v našej databáze. Balíčky si môžete v Bratislave vyzdvihnúť alternatívne aj v Gravifite alebo Belly Kick. Odporúčam si však vopred overiť dostupnosť. Pekný deň.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pán doktor Trizma s nami spolupracuje, nedávno si balíčky aj objednával. Skúste sa pri najbližšej návšteve taktne spýtať, niektorí lekári odovzdávajú balíčky pri poslednej poradni pred odoslaním na kontroly do pôrodnice.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pán doktor spolupracuje. Vidím však v našej databáze, že dlhšie balíčky neobdržal. Zašleme mu čerstvú dodávku, skúste sa informovať cca o 2 týždne, či má balíčky k dispozícii:-)

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, spolupracuje. Skúste sa jej pri najbližšej návšteve na balíček spýtať. V prípade potreby jej môžeme ďalšie zaslať kedykoľvek.

 1. Lucia I.

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či spolupracuje s vami Mudr. Vondráková (gynekológička) a Mudr. Kuzmová(pediatrička) v Nitre . Ďakujem

 2. Lenka B.

  Dobrý den, môžem sa opýtať či s Vami spolupracuje aj pán dr.Halapin 😁
  Ten druhý balíček sa odovzdáva, v ktorom tyzdni? Ďakujem za odpoveď pekný deň 😁

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor s nami spolupracuje. Pôrodnica v Galantne bohužiaľ nie. Skúste sa informovať v MC Bambuľkovo, prípadne v pobočke VšZP Galanta. Kufrík by Vám mohli odovzdať aj tam.

 3. Ivana K.

  Dobré ráno prosím Vás spolupracuje s Vami aj Pán gynekológ Richard Lani v Žiline.
  Ďakujem za skorú odpoved.
  Prajem pekný deň

 4. ddenuliatko

  Dobrý deň. Kde si viem prosím overiť zoznam. gynekológov, ktorí s Vami spolupracujú? Nejak to neviem nájsť 🙂 Minulý rok s Vami spolupracoval MUDr. Roman Žáčok z Bratislava – Ružinov. Ma prosím Vás pán doktor aj tento rok s Vami spoluprácu? Ďakujem krásne 🙂

  1. Lenka

   Dobrý deň, bohužiaľ túto pani doktorku neevidujeme medzi spolupracujúcimi. Môžeme ju skúsiť kontaktovať s ponukou spolupráce.

 5. Gabriela H.

  Dobrý deň môžem sa opýtať dostala som balíček a na ňom píše ze ak sa zaregistrujem tak na mňa čaká ďalší balíček… Môžem sa opýtať kde alebo ako ho obdržím ďakujem ☺️

  1. Lenka

   Dobrý deň, po registrácii v tehotenstve na Vás čaká ďalší balíček v pôrodnici, v závislosti pravdaže od toho, či tá, ktorú ste si vybrali, s nami spolupracuje. Balíčky si však môžete objednať aj cez náš eshop priamo na domácu adresu za poštovné a balné.

 6. Janee

  Dobrý deň. Prosim spolupracuje s vami doktor igor bornay? V prvom tehotenstve som u neho dostala balicek ale teraz som nedostala ani tie tehotenske dosky.

  1. Lenka

   Dobrý deň, spolupracuje. Skúste sa ho pri najbližšej návšteve spýtať, či má dostatok balíčkov. Doposlať mu môžeme kedykoľvek:-)

 7. Patrícia paťka

  Dobry deň spolupracujete s Dr Ingrid Čopkova Trebišov jeden balíček som dostala ale ďalší už nie😬😬som v 31tt

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, spolupracuje. Lekári, ktorí majú prvý balíček k dispozícii, majú spravidla aj druhý. Skúste sa pani doktorky opýtať pri najbližšej návšteve. Niektorí lekári ho odovzdávajú na poslednej kontrole pre pôrodom resp. pred kontrolami v pôrodnici.

 8. [email protected]

  Pekný deň prajem. Je do Vášho projektu zapojený MUDr. Alojz Štrbo, resp. MUDr. Marek Bučko z Trnavy? Občas som videla mamičky odchádzať s taštičkami. Ja som v 35. týždni, avšak na poslednej poradni som nič nedostala.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pána doktora Štrbu evidujem medzi spolupracujúcimi. Keď ostatné mamičky odchádzali s balíčkami, tak s nami spolupracuje. Skúste sa taktne spýtať, možno v návale povinnosti pozabudol alebo nemal dostatočnú zásobu, môžeme mu podľa potreby doposlať.

  1. Lenka

   Dobrý deň prajem, pán doktor Igor Bornay s nami spolupracuje. Skúste sa ho spýtať pri najbližšej návšteve, či má balíčky k dispozícii, prípadne mu dopošleme.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor Krajňák s nami spolupracuje. Skúste sa informovať u sestričky, či majú balíčky k dispozícii. Štandardne ich odovzdávajú v treťom trimestri tehotenstva.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor Zelizňák s nami spolupracuje. Skúste sa u neho informovať, či má balíčkov dostatok, štandardne ich odovzdáva v treťom trimestri tehotenstva.

 9. [email protected]

  Dobrý deň.
  Prosim vás spolupracuje ešte s vami pán doktor MUDr. Jozef Mitro Bytča.
  Pýtala som sa na vrecúško v polovici tehotenstva čo sa má dostavať ( na začiatku som dostala dosku) a že im neboli žiadne dodané vrecúška teraz…ďakujem za odpoved.

  1. Lenka

   Dobrý deň, ďakujeme za podnet, pánovi doktorovi balíčky dopošleme. Skúste sa informovať tak o 3 týždne. Dodacia lehota je trošku dlhšia, máme ambulancií dosť veľa v SR aj v ČR, ale určite doručíme/vyhovieme:-)

  1. Lenka

   Dobrý deň, túto gynekologičku bohužiaľ neevidujeme v našej databáze medzi spolupracujúcimi. Skúsim ju však do spolupráce osloviť.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, aj pani doktorka Baloghová, aj pôrodnica Kráľovský Chlmec s nami spolupracuje. Mali by ste obdržať aj balíček u pani doktorky, aj kufrík Ja a moje bábätko v pôrodnici.

 10. Michaela K.

  Dobrý deň, a pán gynekológ Peter Durmis zo Žiliny (Hálkova ulica) s Vami spolupracuje prosím? Ďakujem vopred za odpoveď. Michaela

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor s nami spolupracuje. Skúste sa ho na balíček opýtať, štandardne je odovzdávaný v treťom trimestri tehotenstva.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, túto pani doktorku evidujeme medzi spolupracujúcimi. Skúste sa pri najbližšej návšteve taktne spýtať, či majú balíčky k dispozícii. Vieme ich kedykoľvek pani doktorke doposlať.

 11. Dominika B.

  Dobrý deň ak som od svojej gynekologičky dostala len jeden balíček a pôrodnica v Michalovciach s vami nespolupracuje je možné si balíčky objednať aj tu ?

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pani doktorka Mičková s nami spolupracuje, balíček by Vám mala odovzdať v treťom trimestri tehotenstva. Pekný deň.

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pani doktorka Pospíšilová s nami spolupracuje. Balíček by ste od nej mali obdržať v treťom trimestri tehotenstva, tehotenské dosky s publikáciou Moje tehotenstvo v prvom trimestri.

  1. Lenka

   Dobrý deň, pani doktorka Blašková nie je v zozname našich spolupracujúcich ambulancií. V Bratislave si môžete alternatívne balíček vyzdvihnúť aj v Belly Kick alebo GraviFit, preverte si prosím vopred dostupnosť a otváracie hodiny. Taktiež môžete využiť náš e-shop a balíčky si objednať zdarma na domácu adresu za poštovné a balné náklady. Viac informácií tu: https://klub.happybaby.sk/produkt/kompletne-portfolio-happy-baby/

 12. Alžbeta F.

  Dobrý deň, spolupracuje s Happy Baby aj Mudr. Ľubor Paul
  Banovce nad Bebravou?
  Vopred Ďakujem za odpoveď.
  Pekny deň

  1. Lenka

   Dobrý deň, áno, pán doktor Paul je spolupracujúci lekár, balíčky by ste mali od neho obdržať v prvom aj treťom trimestri.

 13. [email protected]

  Dobrý deň .
  Chcem sa opýtať na doktorku
  MUDr. Marianna Grúberová
  Gynekologická ambulancia, ProCare Žiar nad Hronom
  Či s Vami spolupracuje na koľko som 1. set Moje tehotenstvo dostala ale už druhý nie . Som v 27 TT .

  1. Lenka

   Dobrý deň, pani doktorka s nami spolupracuje. Balíčky zvyknú lekári odovzdávať v treťom trimestri tehotenstva, prípadne na poslednej kontrole u gynekológa pred odoslaním do pôrodnice. Skúste sa informovať u sestričky.

  1. Lenka

   Dobrý deň, táto ambulancie spolupracuje s Happy Baby. Neviem, či som Vám už neodpovedala záporne, ale viedli sme ju pod menom iného lekára. Nedávno nám však údajne aktualizovali, takže u tejto pani doktorky by ste mali obdržať naše balíčky.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Dominika. Pán doktor Trizma s nami spolupracuje, balíček by vám mal odovzdať v treťom trimestri tehotenstva. Dosky a tehotenský preukaz na začiatku, počas prvého trimestra.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň Andrea, MUDr. Dečkov s nami spolupracuje, balíčky má k dispozícii a v prípade potreby si ich môže kedykoľvek doobjednať. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Nikola. Pán doktor Málik s nami spolupracuje, ak sa teda jedná konkrétne o MUDr. Jozefa Málika z Martina. Balíčky so vzorkami lekári štandardne odovzdávajú v treťom trimestri tehotenstva, niektorí až pri poslednej kontrole pred pôrodom. Skúste sa svojho lekára taktne pri najbližšej návšteve spýtať, či má balíčky k dispozícii. Ak by nemal, môžeme mu kedykoľvek dodať požadované množstvo. Pekný deň.

 14. Martina J.

  Dobry den,
  som v 32 tt a este som nedostala ziadny balicek od mojho gynekologa (Mudr. Žilková, Ružomberok). Pred dvomi rokmi ked som cakala prve babatko som uz mala 2 balicky. Teraz nic. Dakujem.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, Martinka, pani doktorka Žilková s nami spolupracuje. Balíčky lekári odovzdávajú v období tretieho trimestra tehotenstva, niektorí to robia tesne pred pôrodom. Skúste sa pri najbližšej návšteve spýtať sestry alebo pani doktorky. Pripomeniem, že lekári s nami spolupracujú dobrovoľne bez akejkoľvek odmeny, pomáhajú nám robiť radosť budúcim mamičkám. Je potrebné sa ich preto opýtať slušne, mohli samozrejme aj pozabudnúť, prípadne majú zavedený svoj vlastný systém, kedy maminkám balíčky odovzdávajú. Pekný deň.

 15. [email protected]

  Dobry deň som v 25 týždňa a nedostala som ešte žiadny balíček ani prvý ani druhy mám doktora Nidala patrí do vašej skupiny ktorá má s ním zmluvu. A mám si ho pýtať alebo automaticky mi ho má dať dakujem

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, pán doktor Nidal Abutuaima s nami spolupracuje, balíčky odoberá. Lekári štandardne balíčky odovzdávajú v období tretieho trimestra tehotenstva, niektorí až tesne pred pôrodom. Skúste sa pri najbližšej kontrole spýtať taktne sestry alebo priamo pána doktora, či majú balíčky v dostatočnom množstve. Kedykoľvek im ich môžeme doposlať v požadovanom počte. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, pani doktor Vojtaššák s nami spolupracuje. Balíček by ste u neho mali obdržať, v prípade potreby mu ich vieme dodať v požadovanom množstve. Pekný deň.

  1. Lenka P.

   Dobrý deň, ak máte na mysli doktora Ctirada Mokráša, tak áno, spolupracuje s nami. Tehotenský balíček spravidla odovzdávajú v treťom trimestri tehotenstva, niektorí lekári pri poslednej kontrole pred odoslaním do pôrodnice.

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe