Nedostali ste tehotenský balíček?

Happy Baby balíček

Tehotenské balíčky Happy Baby, ktoré dostanete ešte pred narodením bábätka sú dva:

 1. set Moje tehotenstvo
 2. balíček pred pôrodom … A vnútri to žije!

1. Set MOJE TEHOTENSTVO

Kedy a kde ho dostanete? 

 • na začiatku tehotenstva, v 3. mesiaci u vášho gynekológa, príp. si ho môžete vyzdvihnúť na distribučnom mieste

Čo obsahuje?

 • Tehotenské dosky – na založenie všetkých potrebných dokumentov počas tehotenstva
 • Publikáciu Moje tehotenstvo – túto najčítanejšiu odbornú publikáciu sme pre vás vytvorili s poprednými odborníkmi z oblasti gynekológie, pôrodníctva, pediatrie, psychológie, výživy… Nájdete tu odpovede na mnohé vaše otázky. Ľahko sa v nej zorientujete, skladá sa z kapitol. Vojde sa vám do tehotenských dosiek a tak si aj čas v čakárni u lekára môžete krátiť jej čítaním.
 • Tehotenský preukaz – sme pre vás vytvorili v spolupráci so Slovenskou gynekologicko-pôrodníckou spoločnosťou. Váš gynekológ vám sem bude zapisovať všetky dôležité údaje, výstupy pravidelných lekárskych prehliadok a vyšetrení. Odporúčame ho nosiť stále so sebou. V prípade akýchkoľvek ťažkostí pomôže s vašou identifikáciou a poskytne odbornému personálu dôležité údaje o vás, aj o vašom budúcom bábätku.

2. Balíček pred pôrodom … A VNÚTRI TO ŽIJE!

Happy Baby balíček ... A vnútri to žije!

Happy Baby balíček … A vnútri to žije!

Ročne ich vydáme iba na Slovensku 50 tisíc mamičkám.

Kedy a kde ho dostanete?

 • v 2. polovici tehotenstva u vášho gynekológa

Čo obsahuje?

Príprava na materstvo je náročná. Vybrať si z množstva produktov to najlepšie pre vaše bábätko a pre seba nie je jednoduché. Pripravili sme pre vás balíček so vzorkami, ktoré si môžete vyskúšať ešte predtým, ako sa vám bábätko narodí.

 • obsah balíčka sa mení
 • balíček má podobu látkového vrecúška, ktoré určite využijete viackrát
 • vždy je cez sťahovaciu šnúrku zabezpečený našou ochrannou samolepkou, ktorá vám zaručí, že sa k vám dostane v pôvodnom zložení.

Pozriete sa do skupinky Mamičky Happy Baby, kde mamičky zdieľajú okrem iného aj Happy Baby balíčky. Potešíme sa vašej spoločnosti.

Nedostali ste tehotenský balíček?

Našim želaním a cieľom je, aby sa Happy Baby darčeky dostali k čo najväčšiemu množstvu mamičiek. S doručovaním balíčkov nám pomáhajú gynekológovia, bohužiaľ nie všetci sú do nášho projektu zapojení.

Vydávanie Happy Baby balíčkov je dobrovoľné, je to náš dar pre vás, nie sme nijako podporovaní grantami, ani štátom. V prípade, že ste balíček nedostali, postupujte takto:

 • Spýtajte sa vo vašej gynekologickej ambulancii sestričky, či sú zapojení do projektu  Happy Baby a či majú dostatočnú zásobu balíčkov. Ak áno, spýtajte sa, v akom čase môžete balíček obdržať.
 • Ak zistíte, že váš gynekológ nie je zapojení do nášho projektu a  ste zaregistrovaná v Happy Baby klube, môžete si objednať všetky Happy Baby balíčky naraz z pohodlia vašej obývačky iba za poštovné (3,99 €)a balné priamo (4 €) na našom webe.

Akékoľvek otázky týkajúce sa našich darčekových balíčkov adresujte, prosím, na info@happybaby.sk. 

Zdieľajte

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe