Happy Baby Klub je iba pre prihlásených členov prihláste sa alebo sa staňte členom, aby ste získali členské výhody

Zľava 10 % na všetky detské produkty značky Origos

Holandský Design 564x600

Zľava sa týka všetkých produktov, ktoré vás budú sprevádzať pri aktívnom pohybe po vonku s deťmi ako sú prilby, kolobežky, odrážadlá, cyklosedačky.

Naše dizajnové prilby sú ultraľahké a už od veľkosti 44 cm pre tých najmenších od 1 roku, s lepšou absorbciou nárazov o 30% vďaka technológii spracovania. Vďaka magnetickej pracke Fidlock, nezachytávajú kožu na krku. Nájdete ich u nás vo veľkosti XXS až XXL pomocou nastaviteľného kolieska a vymeniteľným podložkám Coolmax si nastavíte prilbu tak, že ju nebudete cítiť na hlave.

Učenie nikdy nebolo jednoduchšie! S našimi odrážadlami a kolobežkami si deti osvoja koordináciu a popri tom sa aj zabavia.  Začiatok novej slobody pre najmenších cyklistov. S našimi modelmi pedeX a flaX je prechod na bicykel úplná hračka. Rovnováha, zábava a akcia sú zaručené! Odrážadlá máme už pre najmenších od 1 roku. Naše odrážadlá a kolobežky sú z ultraľakého materiálu s odporúčanou výškou dieťaťa od 80 cm a nastaviteľnými riadidlami pri kolobežkách od 60 cm.

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

 

Vďaka prednej cyklosedačke Urban Iki sedia tí najmenší v prvom rade. Vo vysokej pozícii na bicykli môžu vidieť čokoľvek pred sebou a to všetko komfortne blízko Vás. Zadná sedačka nasleduje Vašu cestu, keď manévrujete cez premávku. Bezpečne v pohodlnej zadnej i prednej sedačke vďaka 5-bodovému bezpečnostnému pásu a konštrukcii z nelámavého a nárazuvzdorného materiálu. Personalizujte si sedačku podľa svojich predstáv vďaka širokému výberu farieb a farebných setov (vodeodolný sedák, výplne na ramená a remienky na nohy).

Zľavu 10% si môžete uplatniť na našom eshope www.origos.sk na akýkoľvek produkt pre deti v sekcii prilby, cyklosedačky a odrážadlá, kolobežky. Kód Happybaby10 uplatníte v nákupnom košíku.

www.origos.sk

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe