Objavte s deťmi stovky príbehov v stavebnici LEGO® DUPLO®

lego

Hľadáte pre deti hračku, ktorá im vydrží celé detstvo? Skúste stavebnice LEGO® DUPLO®. Úžasná stavebnica na podporu zručnosti, logiky a detskej fantázie. Nadčasové témy deťom zaručia nekonečné tvorivé hranie. Ak chcete, aby sa spokojne zabavili, niečo nové naučili a zahrali sa, stavebnice LEGO sú pre vaše deti to pravé. Je vhodné od 1,5 do 5 rokov.

Bezpečné hranie so stavebnicami LEGO

Kocky LEGO DUPLO sú dvakrát väčšie ako štandardné kocky LEGO . Super sadnú do malých detských ručičiek. Spĺňajú všetky bezpečnostné podmienky. Všetky prvky sú starostlivo testované, aby bez problémov prežili detskú zvedavosť. Výrobca ich hádzal, púšťal z výšky, alebo sa ich dokonca pokúšal rozbiť. Vytvoril napodobeniny potu a slín, aby sa presvedčil, že ani farba sa hraním a používaním nezmení. Sú kvalitné a bezpečné.

Nové príbehy LEGO

Stavebnica LEGO, to nie sú len kocky, to je aj kopec zábavných prvkov – autíčka, zvieratká, číslice, písmenká, figúrky… Úžasný nástroj na učenie, aj tvorenie. A čo je skvelé, všetky stavebnice LEGO DUPLO sú navzájom kompatibilné, takže detská fantázia sa s nimi môže naozaj rozbehnúť na plné obrátky. Deti môžu nazrieť na život na farme, na stavenisku, organizovať závody športových áut, alebo nahliadnuť do krásneho rodinného domu.

Státisíce detí vyrástli na stavebniciach LEGO. V každom veku a fáze vývoja v ňom deti objavia niečo nové. Svet LEGO DUPLO očarí každého prieskumníka, či je to dievčatko, alebo chlapček a nech je v akomkoľvek veku. V stavebniciach LEGO sa deti stále nájdu.

Ako vyzerá hra LEGO ?

Predškolácka hra LEGO má obvykle tieto 3 podoby.

  • Prieskumná hra (Explorative play)
  • Hranie rolí (Role play)
  • Samotné stavanie (Building play)

PRIESKUMNÁ HRA

Skvelý spôsob, ako si vaši najmenší natrénujú poznávacie (kognitívne) schopnosti a jemnú motoriku. Neviete, ako s deťmi začať? Skúste jednoduché úlohy. Nájdu vaše deti všetky kocky jednej farby? Alebo tie, ktoré majú rovnaký tvar? Jemnú motoriku ľahko potrénujete skladaním kociek na seba alebo otváraním okienka.

HRANIE ROLÍ

Forma hry, ktorou môžu dobre poznávať okolitý svet. Mnohé sa naučia a môžu si prehrávať známe situácie. Vyzvite ich, nech vám ukážu svoju najmilšiu kocku. Je to postieľka, auto alebo psík? Tieto, na prvý pohľad drobnosti, stoja na začiatku každého veľkého príbehu. Z maličkostí tak spolu objavíte veľkolepý príbeh, v ktorom zafunguje fantázia a zabaví sa celá rodina.

SAMOTNÉ STAVANIE

Spájanie kociek a stavanie je pre deti veľká zábava. Každým rokom sa v tom zlepšujú. Začína to v 1,5 roku, kedy kocky skôr rozpájajú, neskôr stavajú jednoduché veže. Okolo 3 rokov si trúfnu aj na zložitejšie konštrukcie. Zábava s kockami vyzerá v každom veku inak. Stavanie rozvíja jemnú motoriku.

  • Skúste náš herný tip – vezmite si so svojimi deťmi rovnaké kocky a začnite ich skladať k sebe. Vyzvite ich, aby nasledovali vaše kroky. Spojením pár kociek to len začína.

Akú stavebnicu LEGO pre vaše dieťa?

Stavebnice LEGO DUPLO sú skvelou voľbou pre všetkých malých objaviteľov. Kocky im vydržia celé detstvo a stále bude priestor sa niečo nové s nimi naučiť. Ak budete chcieť vybrať deťom stavebnicu LEGO, začnite tým, čo majú najradšej.

Tipy na stavebnice a hru LEGO nájdete aj na Facebooku.

Zdieľajte
Kaufland KuniboKaufland Kuniboreklama

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe