• Dobrý deň neviem z akého dôvodu mi nebol daný balíček. Na poradňu som chodil kuse dva týždne ako riziková pacientka. Som zo Zubrohlava okres Námestovo. Momentálne ležím v Martinskej nemocnici kvôli komplikáciám.

  • Dobrý deň po prvotnom balíčku a následnej registrácii, som mala okolo 25.11.2019 dostať u svojho gynekológa MUdr. Anny Móresovej další balík. Balík som žiaľ nedostala. A skončila som v nemocnici.! Da sa ku balíku dostať? Da sa poslať aj ku mne na adresu? Prečo ho nemôžem mať, keď som sa dokonca aj registrovala?

  • Dobrý deň. Podstúpila som salpingektomiu na odporucenie lekarky (2 sekcie pre kp,2roha maternica,praskanie cievok v prsnikoch v tehotenstve,antikoncepciu nemôžem brať koli tvorbe modrin..) dr mi dala papiere, že na vlastnú žiadosť Sterilizacia,všade mi vraveli, ze len ako samoplatca sa to da. Na vašej stránke som našla článok z juna 2019, kde sa pise ze ak by tehotenstvo ohrozilo matku alebo dieťa tak zakrok preplaca poisťovňa. Vajcovody odstránili úplne,nakolko som mala aj chronicky zapal lavej tuby..
    Ďakujem pekne za vašu odpoved

Zobraziť ďalšie otázky

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe