Módne tipy pre deti na jeseň 2018

Šaty robia človeka, a pri deťoch to platí rovnako ako pri dospelých. Detská móda však nie je iba zmenšený variant dospelých outfitov. Čím menšie deti sú, tým viac musíme mať na zreteli priedušnosť materiálov, zdravotnú nezávadnosť a tiež pohodlie pri nosení. Inšpirovať vás môžu módne tipy na tohtoročnú jeseň, ktoré sme pre vás vybrali.

Farebnosť

Rovnako ako pri dospelých vedú tohtoročnej jeseni všetky pudrové a telové odtiene. Doplniť ich môžete o šedú farbu a džínovinu. Pokiaľ chcete dať outfitu jesenný look, pridajte typické jesenné farby ako je horčicová, bordó, hnedá a fľaškovo zelená.

Pořadí: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Materiály

Predovšetkým pri deťoch vyberajte materiály s dôrazom na príležitosť, na ktorú ho budú nosiť. Pokiaľ sa jedná o malé deti, ktoré ešte nesedia, myslite na to, že gombičky a cvočky na košeliach sú síce veľmi elegantné, ale deti veľa času preležia na brušku. Vďaka tomu môžu vzniknúť nepekné otlačeniny. Naopak na vonkajšie nosenie pre väčšie deti sú vhodné materiály, ktoré sa ľahko čistia a voda im nevadí. Inšpirácie priamo na nepremokavé oblečenie nájdete v tomto našom článku – Čo obliecť deťom do daždivého počasia?

Vrstvenie je základ

Počasie v jesennom období sa veľmi rýchlo mení. Ráno sa môžete chcieť zabaliť do zimnej bundy, ale poobede je horúco na tričko s krátkym rukávom. Odpoveďou na to je vrstvenie! Než dieťa obliecť do dvoch veľmi teplých vrstiev, vyskúšajte radšej viac. Nátelník, tričko s krátkym rukávom, ľahký svetrík a ľahká bundička zaistí tepelný komfort aj v tom najpremenlivejšom počasí. Podobnú službu vám na jeseň urobia aj vestičky. Sú obľúbené už niekoľko sezón a deti ich milujú. Umožňujú im väčšiu voľnosť pohybu, a napriek tomu zahrejú.

Viac inšpirácií nájdete tiež na našej nástenke na Pintereste – Jesenná detská móda.

 

Zdieľajte
ProditeProditereklama

Zabudnuté heslo

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe