Hačkované hračky pre bábätká

hačkované hračky

Hačkovanie sa opäť dostáva do módy a hačkujú aj mnohé slávne osobnosti. Pri hačkovaní si skvele vyčistíte hlavu a naviac máte radosť z výtvoru. Nie je to také ťažké a niektoré hačkované hračky pre bábätká zvládne skutočne každý.

Hačkované hračky – aký zvoliť materiál

Pri nákupe materiálu na hačkovanie musíte dbať predovšetkým na jeho zdravotnú nezávadnosť. Väčšina hračiek skôr alebo neskôr skončí žmúľaním v detských ústočkách. Preto už pri nákupu vyberajte z materiálov vhodných pre deti do troch rokoch. Hračky budete chcieť občas aj vyprať, a preto sa nám v redakcii najviac osvedčila bavlnená priadza. Pokiaľ budete chcieť na hračku pridávať oči alebo iné drobnejšie vzory, tak pri najmenších deťoch zabudnite na plastové časti, ktoré by mohli prehltnúť.

Galéria inšpirácie na hačkované hračky pre bábätká

Poradie: 0 / 0
vstúpiť do galérie

Videonávod na hačkovaného medvedíka

Pozrite sa na návod na medvedíka v sediacej pozícii. Pokiaľ namiesto očí a nosu z plastových dielikov použijete iba inú farbu vlny, bude vhodný už pre najmenšie bábätká.

Viac inšpirácie na hračky nájdete na našej nástenke Hačkované hračky pre bábätká na Pintereste.

Ak vás zaujímajú aj iné otázky týkajúce sa materstva, pôrodu, zdravia, sledujte aj náš facebookový profil Happy Baby SK.

Zdieľajte
    1. mamička Vlasta

      Dobrý deň, to je skvelé, ja to vôbec neviem :), za to kolegyňa je preborník. Pošlite nám nejaké námety na FB HappyBaby Sk, prosím 🙂

Prihlásenie

Ukladám zmeny Odosielam
Uložené Hotovo
Došlo k chybe Došlo k chybe